RANKING IBF: TYLKO TRZECH NASZYCH

Nowy ranking federacji IBF niestety nie przyniósł zmian na lepsze jeżeli chodzi o pozycje naszych pięściarzy. W tym zestawieniu jest ich tylko trzech.

W wadze ciężkiej podobnie jak miesiąc wcześniej pierwszą dziesiątkę zamyka Tomasz Adamek (49-3, 29 KO). W dywizji junior ciężkiej szóstkę zachował co prawda Krzysztof Głowacki (22-0, 14 KO), ale z listy wypadł Paweł Kołodziej. Ma to jednak zapewne związek z czekającą go niedługo walką o pas organizacji WBA.

Nie zmieniła się również lokata dziesiątego w kategorii junior średniej Damiana Jonaka (37-0-1, 21 KO). On też jest naszym ostatnim przedstawicielem w tym rankingu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: progresywny
Data: 11-09-2014 10:37:53 
Ruskie zarabiają na naszych - Włodarczyk z Czakijewem i Drozdem, Warzyk z Povetkinem, Kołodziej z Lebiediewem, może zobaczymy jeszcze Adamka z Povetkinem albo Wasilewski załatwi walkę Sergio Martineza z Węgierskiej Górki z Czudinowem? :)
 Autor komentarza: gemba
Data: 11-09-2014 11:29:49 
ciekawe z jakiej racji adamek jest rankigu ibf? chyba że przegrana z głazkowem go wywindowała hahahah nie no te rankingi to teraz jakaś parodia
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.