Archiwum wiadomości z dnia: 2014-09-10

 GARCIA: WSZYSCY ŁAMIĄ ZASADY

Trener Robert Garcia zapowiada, że Marcos Maidana (35-4, 31 KO) zrobi wszystko, aby w nocy z soboty na niedzielę pokonać Floyda Mayweathera Jr (46-0, 26 KO). W związku z tym radzi Amerykaninowi, aby był gotowy na twardą walkę na granicy przepisów.

WŁADIMIR KLICZKO PRZYJEDZIE DO WARSZAWY

Aktualny mistrz świata federacji IBF, WBO, IBO oraz super czempion WBA Władimir Kliczko (62-3, 52 KO) już 20 września pojawi się w Warszawie. Przyjedzie do Polski na zaproszenie sieci studiów fitness nr 1 w Europie - McFIT - której jest oficjalnym ambasadorem. Władimir Kliczko swoją obecnością uświetni wejście McFIT na polski rynek.'ROGUŚ' JEDNAK ZABOKSUJE NA WYSPACH

Krzysztof Rogowski (7-9, 2 KO) miał walczyć na Wyspach w ubiegłą sobotę, jednak jego pojedynek odwołano. Mimo wszystko przygotowania Polaka nie pójdą na marnę. "Roguś" otrzymał w ostatniej chwili propozycję walki z niepokonanym Liamem Hanrahanem (8-0, 5 KO) i podjął rękawicę. Pojedynek odbędzie się w Manchesterze i został zakontraktowany na osiem rund.LIDIA FIDURA: GŁÓD KONFRONTACJI RINGOWYCH

Wynik kolejnego finału podczas IX Międzynarodowych Mistrzostw Śląska, Lidia Fidura wygrała w ładnym stylu, choć werdykt należy powiedzieć był skandaliczny. W przysłowiowej "jedynce" znalazła się sędzina z Węgier i co by tu nie mówić, przy takiej postawie nie znajdzie uznania nie tylko w oczach kibiców. Zapraszamy do wysłuchania całego wywiadu.
DAMIAN JONAK TRENUJE Z SUGAREM HILLEM I BANKSEM

Od wielu tygodni nie słyszeliśmy nic o Damianie Jonaku (37-0-1, 21 KO), który po uwolnieniu się od kontraktu z grupą Knockout Promotions planował związać się z jednym z amerykańskich promotorów. Pięściarz przypomniał o sobie na Twitterze, gdzie przekazał informację o wyjeździe na obóz przygotowawczy do Traverse City.


II MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ im.LESZKA DROGOSZA

Zapraszamy do Kielc na II Międzynarodowy Turniej im. Leszka Drogosza (15-20.09.2014). Organizatorzy odnotowali jak do tej pory w sumie 17 ekip zagranicznych oraz ekipę klubów krajowych. Należy tu zaznaczyć, że Mistrzowie Polski nie płacą za przyjazd i pobyt na turnieju, a dodatkową motywacją jest nagroda dla wszystkich złotych medalistów tych zawodów w kwocie 1000 euro.


KAMIL ŁASZCZYK O WALCE Z SERGIO ROMERO

Dziś najwięcej mówi się o powrocie Mariusza Wacha, ale w rzeczywistości walką wieczoru 17 października podczas gali Windoor Boxing Night w Dzierżoniowie będzie występ Kamila Łaszczyka (17-0, 7 KO). Notowany na piątym miejscu w rankingu federacji WBO wagi piórkowej młody wrocławianin skrzyżuje na dystansie ośmiu rund rękawice z Sergio Romero (7-3-3). Posłuchajcie co o tej potyczce mówił dziś na konferencji prasowej popularny "Szczurek".MARIUSZ WACH I KAMIL ŁASZCZYK POZNALI RYWALI

Jak wiadomo po blisko dwuletniej przerwie Mariusz Wach (27-1, 15 KO) w końcu powróci między liny 17 października podczas gali Windoor Boxing Night w Dzierżoniowie, organizowaną przez grupy Global Boxing oraz Tymex Boxing Promotion. Dziś polski olbrzym, pretendent do mistrzostwa świata wagi ciężkiej, poznał nazwisko swojego rywala, będzie nim Serb Samir Kurtagić (12-6, 8 KO).


ANTHONY JOSHUA POD WRAŻENIEM KLICZKI

Anthony Joshua (7-0, 7 KO) wyciągnął chyba dobre lekcje z niedawnych sparingów z królem wszechwag od dekady - Władimirem Kliczko (62-3, 52 KO). Zmotywowany podwójnie angielski mistrz olimpijski sprzed dwóch lat w najbliższą sobotę skrzyżuje rękawice z doświadczonym Konstantinem Airichem (21-9-2, 17 KO).


MARIUSZ WACH O WALCE Z KURTAGICIEM ORAZ POTYCZCE ADAMEK-SZPILKA

Jak już wiemy, po blisko dwuletniej przerwie Mariusz Wach powróci na ring 17 października podczas gali Windoor Boxing Night w Dzierżoniowie. Na dystansie ośmiu rund zmierzy się z Samirem Kurtagiciem (12-6, 8 KO). O tej walce, ale również potyczce Artura Szpilki (16-1, 12 KO) z Tomaszem Adamkiem (49-3, 29 KO) opowiadał na dzisiejszej konferencji prasowej.

SENIOR: TYM RAZEM FLOYD NIE MOŻE CZEKAĆ

Ojciec i trener Floyda Mayweathera Jr. (46-0, 26 KO) liczy na to, że w rewanżu z Marcosem Maidaną (35-4, 31 KO) jego syn od pierwszego gongu ruszy do przodu i narzuci rywalowi swoje warunki. Senior nie chce, aby powtórzyła się sytuacja z pierwszej walki, kiedy Argentyńczyk osiągnął na początku przewagę i zdobył punkty na kartach sędziowskich.