ANTHONY JOSHUA POD WRAŻENIEM KLICZKI

Anthony Joshua (7-0, 7 KO) wyciągnął chyba dobre lekcje z niedawnych sparingów z królem wszechwag od dekady - Władimirem Kliczko (62-3, 52 KO). Zmotywowany podwójnie angielski mistrz olimpijski sprzed dwóch lat w najbliższą sobotę skrzyżuje rękawice z doświadczonym Konstantinem Airichem (21-9-2, 17 KO).

- Te sparingi dały mi kopa w górę. Do tego momentu czułem, że należę do światowej czołówki, ale Kliczko po prostu różni się od reszty i jest w innym miejscu. Przez dziesięć lat pozostaje mistrzem i jest w swojej własnej lidze - chwali championa szykowany na jego następcę Anglik.

HAYE: JOSHUA MA WSZYSTKO BY ZOSTAĆ MISTRZEM

- Czeka mnie jeszcze sporo pracy zanim zajdę tak daleko jak on. Czuję jednak, że mam wystarczająco dużo talentu by zostać w przyszłości mistrzem świata wagi ciężkiej. Muszę uczyć się od takich ludzi jak Władimir, by długo pozostawać na szczycie i wciąż czerpać motywację. W boksie jesteś tak dobry, jak twoja ostatnia walka. Chcę więc z każdym występem robić małe postępy i wygrywać w efektownym stylu - dodał Joshua.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 10-09-2014 17:32:57 
Tak jak mowilem.RoboWlad spacyfikowal na sparingach kolejnego,mlodego boksera,ktory w przyszlosci moglby rzucic mu wyzwanie
 Autor komentarza: Whisper
Data: 10-09-2014 17:55:33 
@andrewsky
Wątpię. Wład za 2 lata na bank będzie na emeryturze. Zostało mu tylko kilka ciekawych walk: Stiverne/Wilder o WBC albo Fury/Chisora albo rewanż z Haye/Povietkinem. Czyli maks 4 walki (łącznie z Pulevem). Warto jeszcze wspomnieć, że Wład niedługo będzie chyba ojcem.

Joshua to jeden z młodej generacji wagi ciężkiej - poniżej 30lat (Parker, Ruiz, Joshua, Martin, Glazkov, Jennings, Wilder).
 Autor komentarza: UndeadDog
Data: 10-09-2014 20:07:01 
Tak Andrewsky. Spacyfikował kogoś kto za moment by mu natłukł...
Po pierwsze to tak jak pisze Whisper Joshua to melodia przyszłości. Nie wiadomo czy będzie nawet zabiegał o walkę z Władimirem. Po co mu porażka i teksty że od K2 był zdecydowanie gorszy. Tak jeśli zostanie mistrzem będzie gdybanie a tak mielibyśmy odpowiedź...
Po drugie to najprawdopodobniej po prostu zobaczył ile mu brakuje do Władimira. Klitschko na sparingach nie bawi się w klepanie co potwierdzają wszyscy. Pewnie przycisnął Anthony'ego i młody zrozumiał że w takowej walce dużych szans póki co nie ma.
Tak samo było z Wilderem. Wyszczekany po obozie w Going przed walką Wach Klitschko trochę spuścił z tonu. Jestem pewien że nawet jeśli wygrałby z Stivernem w co nie wierzę nie doszłoby do walki z Władimirem. Wolałby go przeczekać i nie doznać porażki. Sparingi w Going zresztą wiadomo z źródeł pewnych były dla niego bardzo ciężkie i kilka razy poruszał się jak pingwin po ciosach Włada oraz lądował na dechach.

Czy to pacyfikowanie? Bardziej niż pacyfikowanie sprawdzenie ciekawych nazwisk. Wie już na co stać Anthony'ego i pokazał mu to na co stać jego.
Nie dziwota że im się nie śpieszy do walki...
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 10-09-2014 20:38:26 
UndeadDog
Sam niechcacy,mimochodem przyznales mi racje
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 10-09-2014 20:45:04 
Whisper
Za ile lat Wladek bedzie na emeryturze,tego nikt nie wie
Przeciez Joshua to nie pierwszy prospekt,ktory ma jeszcze mleko pod nosem,ale jest duzy i perespektywiczny,ktory byl zaproszony na sparingi
Wczesniej byl Fury,Price,Wilder...

Sparingi u K2 rzadza sie swoimi prawami,bo oni placa

Gdyby wladek po kilku,czy kilkunastu walkach pojechal na sparing to Lennoxa,to tez zebralby swoje i nabral naleznego szacunku do mistrza
 Autor komentarza: canuck
Data: 10-09-2014 22:59:44 
Nie zapominajcie o jeszcze jednym waznym aspekcie zapraszania mlodych czolowych prospektow na sparingi z Wladkiem. K2 promotions, ktorych on jest wspol-wlascicielem, ma wtedy rowniez okazje sprawdzic czy chcieliby podpisac z nimi kontrakt promotorski.

Joshua ma ogromny potencjal, znakomite warunki fizyczne oraz dobrze poukladane w glowie, takze napewno bylby "lakomym kaskiem" dla K2 Promotions. Jest przeciez duza szansa, ze Joshua bedzie nastepca Wladka!
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryja
Data: 10-09-2014 23:30:31 
Przeciez on ma 24 lata rocznik 89 to z nim wlad juz walczyc nie bedzie , joshua wie dobrze ze mu sie nie spieszy ma spokojnie czas minimum 3 ,4 lata na walke o pas i nauke by byc najlepszy
 Autor komentarza: UndeadDog
Data: 10-09-2014 23:56:33 
"Sam niechcacy,mimochodem przyznales mi racje"

No jeśli dobrze rozumuję co masz na myśli to niestety nie. Jest różnica między sprawdazaniem "gorących" nazwisk przez Władimira a tym że te nazwiska bez tego za 2 lata stanowiły by zagrożenie.
Władimir oczywiście nie bez celu sprawdza prospektów najbardziej godnych sprawienia w przyszłości problemów ale jeśli dobrze rozumuję to twoim zdaniem dlatego zatracają się u nich szanse na wygraną.
To bzdura.
Wład sprawdza zagrożenie a że chłopaki po tym zdają sobie sprawę że są daleko od jego poziomu to już ni problem Władimira.
Joshua nie stanowiłby zagrożenia i bez tych sparingów jeśli Władimir będzie się trzymał tak dobrze.
Zresztą kolejną sprawą jest to o czym pisze Canuck.
Co prawda Wilder czy Joshua mają mocnych promotorow ale kto wie.
Jak już pisałem. Wład wie co go czeka a tym pięściarzom wcale się do niego nie śpieszy. Wyjątkiem może być Fury na innym etapie który podejmuje dużo większe ryzyko.
Myślę że to polemika na dłuższą rozmowę i wcale mi się nie wydaje byśmy mieli się zgodzić.
Gdyby taki Anthony sobie radził to nie byłoby problemu... Ale sobie na tyle nie radzi i nic na to nie poradzisz. To czy przekonał się o tym na obozie czy w samej walce. Nic to nie zmienia ,..
Pozdro
 Autor komentarza: ghost
Data: 11-09-2014 09:59:31 
"Przez dziesięć lat pozostaje mistrzem i jest w swojej własnej lidze - chwali championa szykowany na jego następcę Anglik."

W lidze koksowników :-)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.