BOLONTI DLA FONFARY!

Redakcja, Ring Magazine

2014-09-03

Informowaliśmy już Was o tym, że występ Andrzeja Fonfary (25-3, 15 KO) będzie głównym wydarzeniem zaplanowanej na 1 listopada gali w UIC Pavilion w Chicago. "Polski Książę" poznał właśnie nazwisko swojego rywala.

Naprzeciw naszego niedawnego pretendenta do mistrzostwa świata wagi półciężkiej federacji WBC stanie waleczny Roberto Feliciano Bolonti (35-3, 24 KO).

Co ciekawe Argentyńczyk w ostatnim występie również zaatakował innego mistrza, lecz przegrał na punkty z posiadaczem pasa WBA Jurgenem Brahmerem.

ANDRZEJ FONFARA: SERWIS SPECJALNY

Zawody pokaże w Stanach Zjednoczonych telewizja Showtime. W jednej z walk poprzedzających pojedynek Fonfary kibicom w Chicago zaprezentuje się mistrz WBO w wadze koguciej Tomoki Kameda (30-0, 19 KO), który przystąpi do obowiązkowej obrony z Alejandro Hernandezem (28-10-2, 15 KO). Na gali w UIC Pavilion wystąpić mają też m.in. półśredni Roberto Garcia (36-3, 23 KO) oraz średni Caleb Truax (24-1-2, 14 KO).

Andrzej pod koniec maja przegrał co prawda z Adonisem Stevensonem, championem według WBC, ale w drugiej połowie pojedynku nieźle pogonił mistrza świata i nawet zdołał rzucić go na deski.