Archiwum wiadomości z dnia: 2014-09-01

 TRENER RÓŻAŃSKI PODSUMOWUJE IO I DZIĘKUJE WSPÓŁPRACOWNIKOM

Trener Tomasz Różański, prowadzący młodzieżową kadrę narodową kobiet, założony przez siebie klub "Róża" Karlino oraz niebawem klub ligi WSB "Hussars" Poland, postanowił za pośrednictwem m.in. naszego serwisu podzielić się swoimi doświadczeniami z młodzieżowych igrzysk olimpijskich oraz podziękować ludziom, którzy wspierają go na sportowej drodze.


FONFARA DOŁĄCZY DO GOŁOWKINA W BIG BEAR

Andrzej Fonfara (25-3, 15 KO) rozpocznie w tym tygodniu obóz przygotowawczy w Big Bear, gdzie będzie trenować do kolejnej, zaplanowanej na 1 listopada walki. W kalifornijskim gymie "Polski Książę" będzie miał okazję spotkać m.in. Giennadija Gołowkina (30-0, 27 KO), który także szlifuje formę przed najbliższym występem.


MAYWEATHER vs MAIDANA II: KAŻDY PEWNY SWEGO

Zaczyna się powoli końcowe odliczanie przed rewanżem Floyda Mayweathera Jr (46-0, 26 KO) z Marcosem Rene Maidaną (35-4, 31 KO), do jakiego dojdzie 13 września w MGM Grand w Las Vegas. Naturalnie obaj zawodnicy ze swoimi trenerami przekonują, iż tym razem są w jeszcze lepszej formie i nie dadzą rywalowi żadnych szans.

KOŁODZIEJ vs LEBIEDIEW: WEGNER STAWIA NA ROSJANINA

Doświadczony Ulli Wegner od niedawna został głównym trenerem Mateusza Masternaka (32-2, 23 KO). Tym razem jednak zabrał głos w sprawie innego Polaka walczącego w kategorii junior ciężkiej - Pawła Kołodzieja (33-0, 18 KO), który 27 września na ringu w Moskwie zaatakuje Denisa Lebiediewa (25-2, 19 KO) i należący do niego tytuł mistrza świata federacji WBA.GARCIA: ARIZA JEST KUKIEŁKĄ MAYWEATHERA

Trener Marcosa Maidany (35-4, 31 KO) Robert Garcia nie wierzy, aby Alex Ariza stanowił realne wzmocnienie sztabu Floyda Mayweathera Jr (46-0, 26 KO). Zdaniem szkoleniowca Amerykanin zatrudnił speca od przygotowania fizycznego jedynie w ramach psychologicznej gry, którą prowadzi przed rewanżowym starciem z Argentyńczykiem.


WRZESIŃSKI SPARUJE Z MISTRZEM NORWEGII

Jak wiadomo Damian Wrzesiński (5-0, 3 KO) na co dzień często jeździ do Norwegii za chlebem dla swojej rodziny, jest więc okazja do treningu z miejscowymi zawodnikami. I właśnie z jednym z nich - Jamshidem Nazarim, popularny "Wrzos" będzie przygotowywał się do kolejnej potyczki.