Archiwum wiadomości z dnia: 2014-08-30

 


RIGONDEAUX GOTOWY WALCZYĆ Z AVALOSEM

Na początku sierpnia władze WBO narzuciły mistrzowi wagi super koguciej Guillermo Rigondeaux (14-0, 9 KO) obowiązkową obronę tytułu z Chrisem Avalosem (24-2, 18 KO). Nie jest to wymarzony rywal Kubańczyka, ale jednocześnie podkreśla on, że nie ma nic przeciwko walce z Amerykaninem.


IBF NIE BĘDZIE ROBIĆ PROBLEMÓW TAYLOROWI

Władze federacji IBF, o której pas w wadze średniej ma walczyć w październiku Jermain Taylor (32-4-1, 20 KO), nie zamierzają robić Amerykaninowi problemów z powodu jego niedawnego aresztowania. - Jest niewinny, dopóki nie zostanie uznany za winnego - mówi Lindsey Tucker.


WYNIKI 'TROPICAL CLUB FIGHT NIGHT'

Za nami gala Tropical Club Fight Night w Gołębiewie Średnim organizowana przez grupę Thunder Promotions. W walce wieczoru Łukasz Rusiewicz (15-18, 7 KO) wypunktował ambitnego Artisoma Czarniakiewicza (1-6, 1 KO) na dystansie sześciu rund.
MEEHAN ZMIERZY SIĘ Z CAMERONEM

Shane Cameron (29-4, 22 KO) przegrał ostatnie dwie walki, natomiast dla odmiany Kali Meehan (41-5, 32 KO) po powrocie ze sportowej emerytury wygrał turniej "Super 8". Obaj panowie wciąż pozostają bardzo popularni na Antypodach, dlatego u schyłku ich karier udało się w końcu ich skonfrontować.


GAVERN WIERZY BARDZIEJ W FURY'EGO NIŻ WILDERA

Jason Gavern (25-17-4, 11 KO) niedawno wyszedł w zastępstwie zupełnie nieprzygotowany do Deontay Wildera (32-0, 32 KO) i poległ po jego ciosach w czwartej rundzie. Wcześniej jednak przebywał trochę na sparingach u Tysona Fury'ego (22-0, 16 KO) i zdaniem dzielnego policjanta z Florydy to właśnie Anglik ma większe szanse na zastąpienie Władimira Kliczki na tronie wagi ciężkiej, gdy ten już zawiesi rękawice na kołku.


WIDEO: RUSIEWICZ vs CZARNIAKIEWICZ

Informowaliśmy już Was o wynikach wczorajszej gali w Gołębiewie Średnim. W głównej walce wieczoru Łukasz Rusiewicz (15-18, 7 KO) wypunktował ambitnego Artisoma Czarniakiewicza (1-6, 1 KO) na dystansie sześciu rund. Teraz prezentujemy Wam wideo z tej potyczki.DE LA HOYA WYKIWA HAYMONA? CANELO NA HBO? REALNA WALKA Z COTTO

Oscar De La Hoya rozkręcił swój interes za sprawą stacji HBO. Potem, gdy miał problemy osobiste, a sprawy w swoje ręce wziął Richard Schaefer - dyrektor operacyjny Golden Boy Promotions, relacje z HBO zostały zerwane na rzecz współpracy z konkurencyjną stacją Showtime. Schaefera nie ma już jednak w GBP, a "Złoty Chłopiec" robi porządki, na czym najbardziej mogą skorzystać kibice i... Saul Alvarez (44-1-1, 31 KO).


QUILLIN vs KOROBOW 1 LISTOPADA, ALE WCIĄŻ BEZ TELEWIZJI

Informowaliśmy Was blisko dwa tygodnie temu o tym, że stajnia Roc Nation Sports sterowana przez znanego rapera Jaya Z wygrała oficjalny przetarg na organizację pojedynku Matta Korobowa (24-0, 14 KO) i aktualnego mistrza świata federacji WBO wagi średniej, Petera Quillina (31-0, 22 KO). Dziś poznaliśmy więcej szczegółów odnośnie tej walki.