FOTORELACJA: WAŻENIE PRZED TROPICAL CLUB FIGHT NIGHT

Już jutro w Gołębiewie Średnim odbędzie się kolejna gala grupy Thunder Promotions. Wydarzeniem wieczoru będzie starcie Łukasza Rusiewicza (14-18, 7 KO) z pogromcą Włodzimierza Letra, Artsiomem Czarniakiewiczem (1-5, 1 KO). Dziś w tczewskiej siłowni EbroGym wszyscy pięściarze zostali zważeni.

Popularny "Rusek" oraz jego rywal wnieśli na wagę po 92,5 kilograma, czyli nieco powyżej limitu kategorii cruiser. Ponadto jutro w ringu zobaczymy cztery zawodowe pojedynki. Bitny Marcin Cybulski (7-3-2, 7 KO) zmierzy się Aliaksandrem Abramenką (17-44-1, 6 KO) na dystansie czterech rund. Nowy nabytek grupy, Damian Mielewczyk stanie w ringu z debiutantem, Wojciechem Tańskim z Elbląga. 23-letni Bartosz Szwarczyński (3-12, 3 KO) zaboksuje z Adamem Piórem (0-1) wywodzącym się z MMA. Rywalem debiutującego na zawodowym ringu Jarosława Prusaka będzie Artsem Hurbo (4-19-1, 3 KO) z Białorusi. Poniżej prezentujemy krótką fotorelację z ceremonii ważenia.

 

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: rogal
Data: 28-08-2014 22:45:02 
W walkach Cybulskiego i Rusiewicza spodziewam się obejrzeć trochę dobrego boksu. Wbrew rekordom pojedynki mogą być ciekawe, bo są dobrze zestawione.

Pozdrawiam
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.