Archiwum wiadomości z dnia: 2014-08-27

 HUCK OBIECUJE SPAGHETTI

- Zrobię z ciebie spaghetti - zapowiada Marco Huck (37-2-1, 26 KO), który sobotnią potyczką z Mirko Larghettim (21-0, 13 KO) może wyrównać wspaniały rekord Jhonny'ego Nelsona trzynastu skutecznych obron mistrza świata kategorii junior ciężkiej według federaci WBO.


TAYLOR STRZELAŁ, ALE MOŻE WALCZYĆ O TYTUŁ

Dawny król wagi średniej i dwukrotny pogromca samego Bernarda Hopkinsa wpadł w poważne tarapaty, ale współpraca z policją może mu się opłacić, bo wygląda na to, że Jermain Taylor (32-4-1, 20 KO) - mimo oskarżeń o przemoc w rodzinie i napad z bronią w ręku - będzie mógł 8 października zaboksować z Samem Solimanem (44-11, 18 KO) o mistrzostwo świata IBF.
KLICZKO - PULEW 15 LISTOPADA W HAMBURGU

Walka w obronie tytułu mistrza świata wszechwag pomiędzy posiadaczem trzech pasów Władimirem Kliczką (62-3, 52 KO) a pretendującym Kubratem Pulewem (20-0, 11 KO), odwołana z powodu kontuzji Ukraińca, została jak wiemy przełożona i dziś obóz Kliczki potwierdził oficjalnie, że odbędzie się 15 listopada w Hamburgu.


GRZEGORZ SOSZYŃSKI PLANUJE POWRÓT, MA AMBITNE PLANY

Dobrze zapowiadającego się w pewnym momencie kariery Grzegorza Soszyńskiego (21-1-1, 10 KO) w ringu nie widzieliśmy od wygranej nad Rayco Saundersem (23-24-2, 10 KO) w marcu 2012 roku. Teraz "The Eagle" po związaniu się z nowym menadżerem zamierza powrócić między liny. Jego kolejnego występu możemy spodziewać się jeszcze w tym roku.


BOKSERSKIE PRZEMYŚLENIA OZŁOCONE W NANJING

Nikt nie może zanegować faktu, że sukcesy naszego kobiecego boksu w imprezach mistrzowskich na arenie międzynarodowej nie tylko charakteryzują się wielkim formatem, ale że mają przede wszystkim charakter powtarzalny. Grad medali na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy Kobiet w Asyżu (3 złote, 4 srebrne i 4 brązowe), a także złoto w Kwalifikacjach do Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich w ramach Mistrzostw Świata w Sofii bardzo cieszą.


MATTHYSSE: ZNOKAUTUJĘ ORTIZA!

6 września na gali w Cincinnati po raz kolejny w ringu zobaczymy Lucasa Martina Matthysse (35-3, 33 KO). Jego rywalem w starciu o pas WBC Silver wagi junior półśredniej będzie niepokonany Roberto Ortiz (31-0-1, 24 KO). Argentyńczyk jest pewny swego i zapowiada zwycięstwo przed czasem.

OBÓZ PULEWA: KONTUZJA KLICZKI TO MENEDŻERSKI TRIK

Obóz Kubrata Pulewa (20-0, 11 KO) podaje w wątpliwość informację o kontuzji Władimira Kliczki (62-3, 52 KO), z powodu której trzeba było przełożyć zaplanowaną na 6 września walkę o mistrzostwo wagi ciężkiej. Współpracownicy Bułgara sugerują, że Ukrainiec jest zdrowy i tylko symuluje, aby zdekoncentrować pretendenta.MAIDANA NASTAWIA SIĘ NA NOKAUT

Marcos Maidana (35-4, 31 KO) jest bardzo pewny siebie przed rewanżowym pojedynkiem z Floydem Mayweatherem (46-0, 26 KO), któremu w maju dość nieoczekiwanie sprawił ogromne problemy. - Za pierwszym razem było łatwiej, niż się spodziewałem. Teraz zamierzam wygrać i go znokautować! - odgraża się "El Chino".
PAWEŁ KŁAK O PRZYGOTOWANIACH DO GALI W RADOMIU

Paweł Kłak od jakiegoś czasu jest asystentem pierwszego trenera - Andrzeja Gmitruka, i pomaga jego podopiecznym w przygotowaniach do kolejnej gali. A ta już 19 września odbędzie się w Radomiu, gdzie zaboksują między innymi Dariusz Sęk, Maciej Sulęcki, Michał Cieślak, Michał Syrowatka czy Norbert Dąbrowski. Zapraszamy Was z tej okazji do wysłuchania krótkiego wywiadu z trenerem Kłakiem.