MIKE TYSON ZORGANIZUJE KOLEJNĄ OBRONĘ TYTUŁU MORENO

Anselmo Moreno (35-2-1, 12 KO) już od ponad sześciu lat zasiada na tronie federacji WBA wagi koguciej. Kolejny pojedynek w obronie tytułu stoczy 26 września podczas gali w Mesquite w Teksasie, mając za rywala Juana Carlosa Payano (15-0, 8 KO). Ten wieczór zorganizuje sam Mike Tyson i jego grupa Iron Mike Productions.

- Stan Teksas jest domem wielu znakomitych pięściarzy, dlatego jestem zachwycony mogąc zorganizować tam swoją pierwszą galę - przyznał "Żelazny", najmłodszy w historii mistrz wszechwag.

Przypomnijmy, że dla 29-letniego Moreno będzie to już trzynasta obrona pasa WBA, jaki wywalczył kosztem świetnego Władimira Sidorenki w maju 2008 roku.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: progresywny
Data: 26-08-2014 16:25:23 
Walka Wilder vs. Stiverne będzie powtórką z 86 roku Tyson vs. Berbick. Też zawalczy silnie bijący Amerykanin z kanadyjskim mistrzem WBC. Czy Tyson walczył z kimś mega znanym i trudnym przed walkę z Berbickiem? Nie. A nie wszystkie walki kończył przed czasem, nie miał 100 % nokautów, bo nie każdego journeymana da się znokautować. Wilder przystępuje do walki mając 32 nokauty na 32 wygrane. Stiverne poza ciosem nie ma nic aż tak kosmicznego co mogłoby zagrozić szybkiemu, wysokiemu i mocno bijącemu prospektowi z Alabamy. Moim zdaniem do 9 rundy będzie już po walce i Wilder jako pierwszy Amerykanin od lat założy pas mistrza świata wagi ciężkiej i będzie go bronił przed długie lata...lol...
 Autor komentarza: StasioKolasa
Data: 26-08-2014 17:08:05 
Autor komentarza: progresywny
Czy Tyson walczył z kimś mega znanym i TRUDNYM przed walkę z Berbickiem? Nie.
No jak to nie? o_O
 Autor komentarza: rondobry
Data: 26-08-2014 17:21:12 
progresywny

A Wilder co ma ??ma tyle co Tyson przed Berbickiem?? hehe :)
Stivern mysli ...wyczekał areole dał mu sie wysczelac i pach :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.