PRZETARG NA WALKĘ STIVERNE vs WILDER 12 WRZEŚNIA

Federacja WBC wyznaczyła datę i miejsce przetargu, który wyłoni organizatora walki o pas w wadze ciężkiej pomiędzy Bermane'em Stiverne'em (24-1-1, 21 KO) a Deontayem Wilderem (32-0, 32 KO). Odbędzie się on 12 września w Mexico City.

Do tego dnia obozy obu pięściarzy mogą prowadzić wolne negocjacje. Jeżeli osiągną porozumienie, przetarg nie będzie konieczny. Jeżeli jednak nie uda się dojść do konsensusu, zwycięzca zarządzonego przetargu będzie miał 90 dni na zorganizowanie walki. Odbędzie się ona więc nie później niż w połowie grudnia.

Stiverne wywalczył tytuł mistrzowski w maju, pokonując Chrisa Arreolę. Z Wilderem miał boksować wcześniej, jednak plany trzeba było przesunąć z powodu kontuzji Kanadyjczyka. Korzystając z dodatkowego czasu, pretendent wrócił w miniony weekend na ring i pokonał po czterech rundach Jasona Gaverna.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Adih4sh
Data: 20-08-2014 11:22:15 
A więc nie takie pewne jak miało być. Kto zatem stanie do przetargu ? Jeśli np. byłby to Haye to ja bym wolał nawet takie zestawienie.
 Autor komentarza: TomekNieAdamek
Data: 20-08-2014 11:55:55 
Adih4sh

Chyba coś Ci się pomyliło. Jaki Haye?
 Autor komentarza: southpaw
Data: 20-08-2014 12:25:35 
Adih4sh
To nie przetarg na innego przeciwnika itd. To przetarg na organizację gali. Czytaj dokładnie. Nie wiadomo, czy przetarg się odbędzie bo mogą się dogadać między sobą.
 Autor komentarza: jassin
Data: 20-08-2014 13:29:01 
Wilder nie jedt gotowy na Stiverne'a. To tak jakby grac z druzynami pokroju piast gliwice i miedz legnica, a wyjsc potem do Bayernu Monachium. Wilder przegra i to moze nawet przez tko.
 Autor komentarza: conceptofpower
Data: 20-08-2014 17:11:53 
Z tego co cwierkujace wiesci niosa, GBP i DKP nie dogadaja sie przed data przetargu a znajac powiazania Oscara z SHO, mozemy sie tylko domyslac iz jego grupa bedzie chciala wylozyc maksymalne mozliwe pienadze by te walke zorganizowac...Bedzie to rowniez poniekad dowod na to, czy wierza w mozliwosci Wildera, czy tez calkowicie go w swoich planach pomijaja. Dowiemy sie juz wkrotce.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.