Archiwum wiadomości z dnia: 2014-08-18

 


ABRAMENKA WALCZYŁ Z KONTUZJĄ, SNARSKI BĘDZIE DĄŻYŁ DO REWANŻU

W ostatnią sobotę podczas gali w Międzyzdrojach niepokonany Przemysław Runowski (8-0, 2 KO) odniósł najcenniejsze zwycięstwo w karierze w walce z Andriejem Abramenką (20-7-2, 4 KO). Walka została przerwana przez Włodzimierza Kromkę w szóstej rundzie. Jak donosi Dariusz Snarski, który prowadzi karierę Białorusina, jego podopieczny od drugiej rundy boksował ze złamaną ręką. Promotor będzie dążył do ponownego skonfrontowania zawodników w ringu.


CAMPILLO SZUKA DOBREGO RYWALA

Po porażce z "Polskim Księciem" do czołówki wagi półciężkiej dwoma zwycięstwami powrócił Gabriel Campillo (24-6-1, 11 KO), obecnie notowany na drugim miejscu w rankingu federacji IBF. Pięściarz z Madrytu przez moment był przymierzany nawet do walki o pas WBC z Adonisem Stevensonem pod koniec września, lecz ten pomysł nie wypalił, dlatego "Przystojniak" szuka innego rywala.


FRANCISCO PALACIOS: MOGĘ WALCZYĆ Z KAŻDYM

- Wszyscy wiedzą, że wygrałem pierwszą walkę z Włodarczykiem. W drugiej jeśli przegrałem, to zdecydowanie bliżej niż pokazywała punktacja. Sędziowie mogli dać wtedy remis - uważa Francisco Palacios (21-2, 13 KO), który 20 września - niemal dokładnie w drugą rocznicę porażki z naszym "Diablo", powróci na ring.KRZYSZTOF CHUDECKI O ZWYCIĘSTWIE BRATA NAD LORĄ

Michał Chudecki (10-0-1, 3 KO) w ostatnią sobotę dał kibicom ciekawe widowisko w walce z Felixem Lorą (18-12-5, 9 KO). Zadowolony z postępów podopiecznego jest Krzysztof Chudecki - główny szkoleniowiec, a także brat pięściarza noszącego przydomek "TNT". Zobaczcie, jak starszy z braci Chudeckich podsumował sobotni występ.


BROWNE: ZNOKAUTOWAŁBYM WILDERA

Deontay Wilder (32-0, 32 KO), który w weekend pokonał po czterech rundach Jasona Gaverna i dopisał kolejny nokaut do rekordu, nie robi wrażenia na Lucasie Browne (21-0, 18 KO). Po tym, co zobaczył w Carson, australijski ciężki jest przekonany, że znokautowałby niezwyciężonego Amerykanina.
MARIUSZ GRABOWSKI O GALI W DZIERŻONIOWIE

Informowaliśmy już Was o październikowej gali "Friday Nights Show 2" w Dzierżoniowie, gdzie wystąpią między innymi Kamil Łaszczyk (17-0, 7 KO) i wracający w końcu między liny Mariusz Wach (27-1, 15 KO). Ale na Dolnym Śląsku zaboksują również Nikodem Jeżewski (7-0-1, 5 KO), Michał Gerlecki (7-0,4 KO) oraz Damian Wrzesiński (5-0, 3 KO), zawodnicy promowani przez Mariusza Grabowskiego ze stajni Tymex Boxing Promotion. I właśnie o tej gali porozmawialiśmy z Grabowskim przy okazji ostatniego spotkania w Międzyzdrojach.BYRD: PORTER NIE MIAŁ PLANU

Były mistrz wagi ciężkiej Chris Byrd skrytykował Shawna Portera (24-1-1, 15 KO) za brak pomysłu na walkę z Kellem Brookiem (33-0, 22 KO). Amerykanin przegrał w weekend z Brytyjczykiem na punkty i stracił pas IBF w wadze półśredniej.