BROOK: TERAZ CZAS NA KSIĘŻNĄ KHAN

- Kibice w Wielkiej Brytanii chcą tej walki, ale Khan pewnie powie, że muszę zdobyć kolejny tytuł. Wiem, że mnie nie lubi. Jest następny w kolejce. Księżna Khan dostanie za swoje - mówił zaraz po pokonania Shawna Portera (24-1-1, 15 KO) nowy mistrz IBF w wadze półśredniej Kell Brook (33-0, 22 KO).

Między dwoma Brytyjczykami wrze od dłuższego czasu. Khan do tej pory uważał, że Brook nie jest dla niego godnym rywalem, ale przyznał, że występ rodaka na gali w Carson, który oglądał na żywo w studiu telewizji Sky Sports, zmienił jego zdanie.

- Wcześniej sądziłem, że może mi zazdrości tytułów mistrzowskich i dlatego tyle gada. Teraz jednak mogę powiedzieć, że zasłużył na tę walkę. Pokonał dobrego zawodnika, udowodnił, że może walczyć na wysokim poziomie – stwierdził.

27-letni zawodnik z Boltonu, choć pod wrażeniem sukcesu rówieśnika, wciąż jednak ma wątpliwości co tego, czy Brook rzeczywiście chce z nim boksować.

- To byłaby świetna walka, czekamy na telefon od jego ludzi. Kell sprawia wrażenie pewnego siebie, to pewnie adrenalina, jest podekscytowany zwycięstwem i dużo gada. Szczerze mówiąc, nie sądzę jednak, aby prędko zgodził się na walkę ze mną. Jeżeli jednak naprawdę chce boksować, jestem gotowy – powiedział.

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hugo
Data: 17-08-2014 12:04:43 
Mam nadzieję, że do tej walki dojdzie i to dość szybko. W UK to by było wydarzenie porównywalne do Froch vs Groves i kasa zapewne też. Myślę, że byłaby to bardzo widowiskowa walka, przy czym obstawiałbym wygraną Brooka przed czasem.
 Autor komentarza: Terrorist
Data: 17-08-2014 16:23:59 
Marzę o tym bratobójczym pojedynku już od dawna. Teraz zwycięstwo Brooka nadało mu jeszcze większej wartości. Oby doszło do tej walki, myślę, że bedzię szalenie wyrównana. Khan będzie uciekał i walczył asekuracyjnie przed nacierającym Brookiem. Jest jednak nadzieja, na to, że się podpali, przekonany o swojej wyższości. Wtedy zobaczymy piękne KO na wyrobie ze szkła.
 Autor komentarza: OutLaw
Data: 18-08-2014 03:38:37 
Nie kibicuje specjalnie Brokowi ale jeśli pokona księżniczkę to ma we mnie oddanego fana :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.