Archiwum wiadomości z dnia: 2014-08-16

 KAYODE ZAPOWIADA NOKAUT NA ORTIZIE

Lateef Kayode (20-0, 16 KO) po zmianie kategorii na ciężką i obiciu zaledwie dwóch, w dodatku słabiutkich rywali, już 11 września na ringu w Hard Rock Hotel and Casino w Las Vegas stoczy potyczkę z Luisem Ortizem (21-0, 18 KO) o wakujący tytuł mistrza świata federacji WBA w wersji tymczasowej. Faworytem jest Kubańczyk, lecz Nigeryjczyk zapowiada wygraną przed czasem.


GROVES: NIE DZIWIĘ SIĘ SPARINGPARTNEROM GOŁOWKINA

George Groves (19-2, 15 KO) szybko wrócił do pracy po porażce z Carlem Frochem. Brytyjczyk od dłuższego czasu trenuje, a ostatnio sparingi toczył z samym Giennadijem Gołowkinem (30-0, 27 KO), gdy ten przygotowywał się do starcia z Danielem Geale'em. Tak jak wielu obserwatorów, Groves jest pod wrażeniem siły i umiejętności Kazacha.

RAFAŁ JACKIEWICZ PRZED WALKĄ Z SZOTEM

Jutrzejszą potyczką z Krzysztofem Szotem (18-14-1, 5 KO) swoją piękną karierę zakończy Rafał Jackiewicz (45-11-2, 21 KO). Posłuchajcie co na godziny przed występem powiedział nam były mistrz Europy wagi półśredniej oraz pretendent do tytułu mistrza świata.
KONKURS TYPUJ Z BOKSER.ORG - WYGRAJ BON NA ZAKUPY ZA 500 zł

Zapraszamy do udziału w konkursie dla zarejestrowanych czytelników BOKSER.ORG. Polega on na właściwym wytypowaniu wyniku walki Paweł Głażewski (22-2, 5 KO) kontra Rowland Bryant (18-3, 12 KO), która dziś odbędzie się na gali w Międzyzdrojach. Zwycięzca konkursu otrzyma bon o wartości 500 zł na zakupy w sklepie internetowym Ring22.pl. Wytypuj wynik i już teraz sprawdź ofertę sklepu, zacznij też układać swoje zamówienie!THIERRY KARL RYWALEM GŁOWACKIEGO

Krzysztof Głowacki (22-0, 14 KO) po długiej rehabilitacji powrócił niedawno na ring i jego kariera znów nabiera rozpędu. Numer jeden rankingu federacji WBO kategorii junior ciężkiej wystąpi 18 października podczas gali w Nowym Dworze Mazowieckim.
KRZYSZTOF SZOT O WALCE Z JACKIEWICZEM

Dzisiejszą potyczką z Krzysztofem Szotem (18-14-1, 5 KO) swoją piękną karierę zakończy Rafał Jackiewicz (45-11-2, 21 KO). Obaj panowie się bardzo szanują, lecz popularny "Rzeźnik" zrobi wszystko by popsuć rywalowi ten ważny dzień. Posłuchajcie co Szot powiedział nam o tej walce wczoraj.


RAFAŁ JACKIEWICZ UDANIE ZAKOŃCZYŁ KARIERĘ!

"To już jest koniec, nie ma już nic" - tak rozpoczął się numer wprowadzający Rafała Jackiewicza (46-11-2, 21 KO) do ringu na ostatnią walkę w karierze, przynajmniej tej bokserskiej. Naprzeciw niego stanął inny utytułowany weteran Krzysztof Szot (18-15-1, 5 KO), a to gwarantowało walkę na wysokim poziomie technicznym.
CARSON JONES ZAKOŃCZYŁ KARIERĘ

W wieku niespełna 28 lat Amerykanin Carson Jones (35-10-3, 25 KO) postanowił zakończyć bokserską karierę. - To dla mnie smutny dzień. Miałem swoje wzloty i upadki, ale teraz koniec z tym wszystkim - oświadczył zawodnik z Oklahomy.