W LISTOPADZIE CZUDINOW vs JACOBS?

W minioną sobotę Daniel Jacobs (28-1, 25 KO) zdobył tytuł mistrza świata wagi średniej federacji WBA w wersji Regular, a kilka godzin wcześniej Dimitrij Czudinow (14-0-2, 9 KO) udanie po raz drugi obronił pas WBA tego samego limitu w wersji tymczasowej. Na szczęście istnieje prawdopodobieństwo, że ci dwaj "mistrzowie" już wkrótce spotkają się między sobą.

Władimir Hriunow - promotor Rosjanina zdradził, że już prowadzi negocjacje z grupą Golden Boy Promotions na temat organizacji tego pojedynku, który miałby się odbyć za oceanem.

- Rozmowy już są w toku. W przyszłym tygodniu podamy więcej informacji. Walka Jacobsa z Czudinowem mogłaby się odbyć w listopadzie w hali Barclays Center na Brooklynie. Wszystko pokazałaby stacja Showtime - powiedział Hriunow.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: progresywny
Data: 14-08-2014 16:09:06 
Zobaczyłbym GGG vs. Jacobs, a że Jacobs ma WBA Regular ta walka jest bardziej realna niż się wydaje. GGG wygrywa, ale Jacobs może dać dobrą walkę.
 Autor komentarza: gregor07
Data: 14-08-2014 17:53:21 
Prący do przodu swarmer Chudinov byłby dla Jacobsa dobrym testem. Wynik walki z Fletcherem był jasny od początku, a kurs 1.5 od buków na Jacobsa przez KO to był prezent jakich mało, z Rosjaninem już tak łatwo nie będzie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.