CO BY BYŁO GDYBY? HUCK vs HERNANDEZ

Marco Huck (37-2-1, 26 KO) i Yoan Pablo Hernandez (28-1, 14 KO) to dwaj wielcy mistrzowie świata kategorii junior ciężkiej. Należą jednak do tej samej stajni Sauerland Event, a w ich narożniku stoi ten sam trener - Ulli Wegner. Czy jest więc szansa, by kiedyś spotkali się w pojedynku unifikującym pasy WBO i IBF?

Już w sobotę przeciwnikiem Kubańczyka będzie Firat Arslan (34-7-2, 21 KO), z kolei Niemiec do obrony swojego tytułu przystąpi 30 sierpnia, spotykając na swojej drodze Mirko Larghettiego (21-0, 13 KO). A co by było gdyby? Obaj zawodnicy są teoretycznie zainteresowani, jednak takiej idei sprzeciwia się zdecydowanie ich szkoleniowiec.

- Jeśli nie brałbym pod uwagę opinii mojego trenera, to byłbym otwarty na spotkanie z każdym, z Huckiem włącznie - zapewnia Hernandez.

- Zanim przystąpiłbym do takiego pojedynku i w ogóle go rozważył, najpierw musiałbym zunifikować pozostałe pasy naszej dywizji. Ale nawet wtedy to byłaby wyjątkowo trudna decyzja. Zdaję sobie jednak sprawę, że to wymarzona walka dla matchmakerów - odpowiada champion według WBO.

- To byłaby kapitalna potyczka, lecz chciałbym, by obaj wcześniej wyczyścili pozostałą konkurencję. W tym limicie jest do zorganizowania dużo ciekawych walk, stąd pojedynek Hucka z Hernandezem doszedłby do skutku dopiero gdy wyczerpałyby się inne wyzwania - ucina temat promujący obu Kalle Sauerland. A Waszym zdaniem kto wyszedłby z takiej konfrontacji zwycięsko?

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Imperator
Data: 14-08-2014 07:37:50 
Gadanina. Gdyby chcieli zunifikowac pasy to walczyli by już od dawna a oni pykają sobie Argentyńczyków czy starych Arslanów. Kalle wie, że mają tą kategorie w garści dlatego nie śpieszno im z jej całkowitym podbojem a w gruncie rzeczy byłoby ciekawie bo gdyby wszyscy z jednej stajni mieli pasy to wcześniej czy później musieliby się skonfrontować.
 Autor komentarza: Milan
Data: 14-08-2014 08:46:57 
Musza się spieszyć z potencjalna walka zanim Kołodziej zacznie unifikowac ;)

p.s
Ten stary arslan sprawilby na dzisiaj ogromne problemy i Masterowi i Glowce a Kołodzieja by znokutowal wiec ja bym z niego nie kpil
 Autor komentarza: kapitanbomba
Data: 14-08-2014 09:03:12 
Pablo ma jeszcze bardzo dużo do udowodnienia.
 Autor komentarza: Milan
Data: 14-08-2014 09:20:05 
Kapitanbomba
Pablo już sporo udowodnił 2 walkami z cunnem , z arslanen moim zdaniem wygra wysoko na pkt w potencjalnych walkach unifikacyjnych tez nie byłby pozbawiony szans
 Autor komentarza: karule
Data: 14-08-2014 11:17:45 
Huck by go rozwalił, nie oszukujmy się. Myślę, że w sobotę Hermandez będzie miał duuuuuże problemy...
 Autor komentarza: Kadej
Data: 14-08-2014 13:25:16 
A ja myślę, że Hermandez by go wypunktował po równej walc
 Autor komentarza: Clevland
Data: 14-08-2014 15:13:37 
Hernandez pokonałby Hucka tak jak zrobił to USS.
Huck boksersko średni jest.
Fajna tylko jest w nim jest agresja.
Niektórym naszym bokserom by się przydała.

Taki Arslan pokonał Hucka w ich przedostatniej walce (tak wiem werdykt był inny).
Tzn. robił z niego worek.

To że Huck pokonał Povietkina (tylko go oszukali ha, ha), o niczym nie świadczy.
Povietkin przegrał bardziej ze sobą.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.