Archiwum wiadomości z dnia: 2014-08-10

 BRACIA KARAPETYAN WOLNYMI AGENTAMI

Dwaj utalentowani bracia - Hakob Karapetyan (5-0, 3 KO) oraz Sasun Karapetyan (7-1, 2 KO), od teraz są wolnymi od kontraktu zawodnikami. Nie prowadzą póki co żadnych negocjacji, ale z pewnością będą łakomymi kąskami dla większości polskich promotorów.


BRIGGS: BEYONCE WILDER? TO ŁATWA WALKA

Shannon Briggs (55-6-1, 48 KO) jest przekonany, że nie ma na niego mocnych w dzisiejszej wadze ciężkiej. Były czempion twierdzi, że nie pokonałby go ani Władimir Kliczko (62-3, 52 KO), ani tym bardziej nokautujący kolejnych rywali Deontay Wilder (31-0, 31 KO).BRUTALNY GARCIA

Danny Garcia (29-0, 17 KO) to panujący mistrz świata kategorii junior półśredniej według federacji WBC i WBA, lecz dziś spotkał się z mało znanym Rodem Salką (19-4, 3 KO) w umówionym limicie 142. funtów, czyli 64,4 kilograma.


DANIEL JACOBS DOKOŃCZYŁ PIĘKNĄ HISTORIĘ WSPANIAŁYM ZWYCIĘSTWEM

Trzy lata temu Daniel Jacobs (28-1, 25 KO) walczył o życie z najgroźniejszym rywalem - rakiem. Wygrał z nim, stąd też kolejni bokserzy nie są już mu straszni. Dziś nad ranem czasu polskiego pięściarz z Nowego Jorku zastopował przed czasem Jarroda Fletchera (18-2, 10 KO) i zdobył wakujący tytuł mistrza świata federacji WBA wagi średniej w wersji Regular.KANDYDAT DO WALKI ROKU: TAKAYAMA vs RODRIGUEZ JR

W cieniu gali na Brooklynie kapitalne widowisko stworzyli minionej nocy w Monterrey Francisco Rodriguez Jr i Katsunari Takayama, którzy spotkali się w walce unifikacyjnej o pasy IBF i WBO w kategorii słomkowej. Niesamowity pojedynek z pewnością będzie brany pod uwagę przy wyborze walki roku 2014. Aby nie psuć seansu, wynik prezentujemy w rozwinięciu.


WIDEO: GŁAZKOW vs ROSSY

Kto wybrał ofertę Polsatu Sport, teraz może nadrobić zaległości - walka Wiaczesława Głazkowa (18-0-1, 11 KO) z Derriciem Rossy (29-9, 14 KO). Tym razem Ukrainiec nie zachwycił, ale obejrzyjcie i sami oceńcie.WŚCIEKŁY ROSSY, GŁAZKOW OPTYMISTĄ

- Moja ręka wciąż jeszcze nie jest pewna. Nie złamałem jej, ale nie wyleczyłem też po spotkaniu z Adamkiem. Miałem nadzieję na lepszą rehabilitację, choć nie chcę też szukać wymówek - powiedział po zejściu z ringu Wiaczesław Głazkow (18-0-1, 11 KO), który dzisiejszej nocy zaboksował co najwyżej przeciętnie.
BRONER CELUJE W TYTUŁ I REWANŻ Z MAIDANĄ

Adrien Broner (28-1, 22 KO) był minionej nocy gościem w studiu telewizji Showtime i w rozmowie z Brianem Kennym pokrótce opowiedział o swoich planach na najbliższą przyszłość. "Problem" przede wszystkim chce się ponownie zmierzyć z Marcosem Maidaną (35-4, 31 KO), z którym zaznał jedynej porażki w karierze.