MIKEY GARCIA W WADZE LEKKIEJ, POMOŻE W SPARINGACH MAIDANIE

Miguel Angel Garcia (34-0, 28 KO) po zdobyciu mistrzostwa świata w wadze piórkowej oraz super piórkowej teraz szykuje się do skoku wzwyż do dywizji lekkiej. Pomimo problemów promocyjnych ze stajnią Top Rank Mikey ma nadzieję na powrót jeszcze w tym roku.

- Liczę na to, że wraz z Top Rank znajdziemy jakieś rozwiązanie, a moja kariera znów nabierze rozpędu. Kolejny pojedynek stoczę już w wadze lekkiej, chyba że w jakimś umówionym limicie, jeśli to miałaby być jakaś ważna walka. Na pewno jednak nie zejdę już do 130 funtów. W ostatnim występie przeciwko Burgosowi bardziej walczyłem ze swoimi kilogramami. Moje ciało powiedziało wprost, pora na zmianę kategorii. Przecież w wadze piórkowej występował od momentu, gdy skończyłem piętnaście lat - tłumaczy Amerykanin.

Robert Garcia - starszy brat Mikeya, obecnie jest szkoleniowcem Marcosa Rene Maidany (35-4, 31 KO), szykującego się do rewanżu z Floydem Mayweatherem Jr (46-0, 26 KO). Z tej okazji młodszy brat szkoleniowca pomoże Argentyńczykowi w sparingach do potyczki z "Pięknisiem".

- Tymi sparingami dam mu coś nowego, trochę inny boks. Wspólne rundy pomogą Maidanie, lecz również przydadzą się mi. Pozostanę dzięki nim w dobrej formie przed przenosinami do wagi lekkiej - powiedział Garcia.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.