RIOS vs CHAVES: RUSŁAN PROWODNIKOW CZEKA NA ZWYCIĘZCĘ

Rusłan Prowodnikow (23-3, 16 KO) z bliska obejrzy dzisiejszą potyczkę Diego Chavesa (23-1, 19 KO) z Brandonem Riosem (31-2-1, 23 KO). Wszystko dlatego, że zwycięzca tej potyczki jest jedną z opcji dla Rosjanina na listopadowy powrót.

- Czekam na ten pojedynek, ponieważ istnieje prawdopodobieństwo, że w listopadzie skrzyżuję rękawice z lepszym z tej dwójki. Jest jednak również szansa na rewanż z Timothy Bradleyem. Każde rozwiązanie będzie dla mnie świetne. Czekam więc z niecierpliwością na zwycięzcę - powiedział były już champion federacji WBO kategorii junior półśredniej.

Bezpośrednią relację z tej gali przeprowadzi Polsat Sport. Początek od godziny 3:00.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: weentM
Data: 02-08-2014 20:21:00 
No No Rios-Provodnikov to byłoby coś!
 Autor komentarza: Gogolius
Data: 02-08-2014 23:56:41 
Tylko że Rios musi wygrać z Chavesem co dla mnie nie jest takie pewne. Ogromna dysproporcja gaż 925 vs 25 tys. sugeruje, że Rios jest zdecydowanym faworytem, ale dla mnie to minimalnie większe szanse ma Chaves i na niego bym postawił.

Walka Kovaleva bez historii, przed czasem.
 Autor komentarza: rocky86
Data: 03-08-2014 13:35:51 
Rios vs Prowodnikow, to bedą mega grzmoty. Jestem ciekaw, czy Bambam wytrzyma strzały Rusłana. Dorychczas przyjmowal wszystko i nic sobie z tego nie robił, zobaczymy, czy Rocky go połozy. Jak dla mnie faworytem będzie Prowodnikow, a jesli wygra (po prawdopodobnie brutalnej i dobrej walce), to zapewne w kolejnej walce wyjdzie do Pacman'a i ta walka równiez byłaby mega fajnym połączeniem styli.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.