ARUM: WIERZĘ, ŻE DOJDZIE DO WALKI CHAVEZA Z FROCHEM

Promotor Julio Cesara Chaveza Jr. (48-1-1, 32 KO) Bob Arum z dużym optymizmem podchodzi do negocjacji w sprawie walki Meksykanina z Carlem Frochem (33-2, 24 KO), która wstępnie planowana jest na 24 stycznia w Las Vegas.

Arum nie mógł ostatnio dojść do porozumienia ze swoim zawodnikiem, przez co kibicom przeszedł koło nosa pojedynek Chaveza z Giennadijem Gołowkinem. Wygląda jednak na to, że większość spraw została wyjaśniona. Promotor rozmawiał już z ojcem, menedżerem i drugim promotorem Meksykanina na temat walki z Frochem. Ze spotkania, które odbyło się w jego domu w Los Angeles, wszyscy wszyli z zadowolonymi minami.

- Wszystko jest na dobrej drodze, aby walka się odbyła 24 stycznia. Jestem przekonany, że możemy do tego doprowadzić. Złożyłem pewną propozycję, nie chcę się wdawać w szczegóły, ale sądzę, że jest jak najbardziej do zaakceptowania – powiedział 82-latek.

Strona brytyjska zapewnia, że na decyzję w sprawie potencjalnego starcia kibice nie będą musieli długo czekać. Ma ona zostać podjęta w ciągu kilkunastu najbliższych dni.

- Wróciliśmy do negocjacji na temat walki z Chavezem, mamy też duże możliwości na Wyspach, tj. starcia Frocha z DeGale’em i Kesslerem. Dalismy sobie od dziesięciu do czternastu dni na to, aby nakreślić przyszłość Carla – powiedział promotor "Kobry" Eddie Hearn.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: przemyto
Data: 30-07-2014 13:38:50 
Chavez potężnie natnie na Frochu, który prwadopodobnie go znokautuje. Jesli do takiej walki istotnie dojdzie. Froch potrafi przyspieszyć tempo i umie posłać bombę o dużej sile. Zasypie ciosami Chaveza, miejmy nadzieję, że ten balon pęknie. Najpierw Chavez potem Alvarez.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.