JENNINGS: MÓGŁBYM WALCZYĆ NAWET W PODMORSKIEJ JASKINI

Redakcja, HBO

2014-07-25

Bryant Jennings (18-0, 10 KO), który w nocy z soboty na niedzielę skrzyżuje rękawice z Mike'em Perezem (20-0-1, 12 KO), zapewnia, że nie ulegnie presji związanej z występem w mekce zawodowego boksu - hali Madison Square Garden.

- Mógłbym równie dobrze walczyć w jaskini 1000 metrów pod poziomem morza. Liczy się tylko ring. Oczywiście cieszę się, że zaboksuję w MSG, ale staram się za bardzo nie ekscytować. Fakty są proste – będzie ring, będzie walka, będzie dużo ludzi i trzeba będzie pozostać skupionym – mówi pogromca Artura Szpilki.

Jennings jest faworytem potyczki w Nowym Jorku, ale szans nie odmawia się również jego rywalowi. Jednym z głównych atutów Kubańczyka ma być mocny cios.

- Każdy ciężki mocno bije, wszyscy mają siłę. Jestem gotowy na jego uderzenia, mam nadzieję, że on na moje również. To duża walka, ale powtarzam – staram się zachować spokój. Nie nastawiam się ani na nokaut, ani na zwycięstwo na punkty. Liczy się po prostu wygrana – powiedział Jennings.

Walkę Jennings vs Perez, jak i starcie wieczoru Gołowkin vs Geale, pokaże na żywo telewizja Canal+ Sport HD. Początek transmisji w nocy z soboty na niedzielę o 2:30.