Archiwum wiadomości z dnia: 2014-07-22

 


'JUANMA' WRÓCI DO PIÓRKOWEJ?

Juan Manuel Lopez (34-4, 31 KO) podjął już decyzję o kontynuowaniu kariery. Teraz doszedł do wniosku, że pora też wracać w dół do kategorii piórkowej, gdzie piastował tytuł mistrza świata federacji WBO do czasu porażek z Orlando Salido.


FURY: NIECH MNIE DYSKWALIFIKUJĄ, PROSZĘ BARDZO

Tyson Fury (22-0, 16 KO) przeprosił wprawdzie za swoje zachowanie na konferencji prasowej przed odwołaną już walką z Dereckiem Chisorą (20-4, 13 KO), ale dłużej nie zamierza się kajać. Kolos z Manchesteru zapowiedział, że jeżeli Brytyjska Komisja Bokserska (BBBofC) odbierze mu licencję, będzie walczyć w Irlandii.
SEBASTIAN SKRZECZ: OBÓZ AKADEMII WALKI W GIŻYCKU

Tegoroczne wakacje obfitują w obozy sportów walki, a wśród nich coraz częściej goszczą pięściarze. Właśnie skończył się turnus Akademii Walki - na czele którego stoi trener Sebastian Skrzecz - zapraszamy do wysłuchania wypowiedzi o tej formie spędzania wakacji - czy warto? Jeszcze parę obozów jest w planie innych grup. Zapraszamy.


PATRYK LITKIEWICZ ZMIERZY SIĘ Z TRABANTEM

Patryk Litkiewicz (13-4, 7 KO) nie boi się przyjmować trudnych wyzwań. Nie inaczej będzie i tym razem. Pięściarz z Tczewa tym razem uda się na północ naszych zachodnich sąsiadów - malowniczego miasteczka Bad Segeberg. Tam już 6 września skrzyżuje rękawice z Michelem Trabantem (51-4-1, 24 KO).