'JUANMA' WRÓCI DO PIÓRKOWEJ?

Juan Manuel Lopez (34-4, 31 KO) podjął już decyzję o kontynuowaniu kariery. Teraz doszedł do wniosku, że pora też wracać w dół do kategorii piórkowej, gdzie piastował tytuł mistrza świata federacji WBO do czasu porażek z Orlando Salido.

- Zawodnicy w dywizji super piórkowej są już naprawdę duzi i różnica jest spora. Stawałem na wadze rano, po dobrym śniadaniu i nie specjalnie się męczyłem z uzyskaniem wymaganego limitu 130 funtów. Dlatego mój menadżer twierdzi, że nie jestem naturalnym zawodnikiem kategorii super piórkowej i bez problemów wrócę do piórkowej - powiedział Portorykańczyk i dodał zaskakująco - Nie jestem bogaczem jak niektórzy myślą. Rozwód mocno osłabił moją sytuację finansową.

Plan jest taki, by pierwszy rywal po powrocie ma być słabszy, tak by odbudować dawnego championa psychicznie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: ADS
Data: 22-07-2014 07:45:05 
Czyli będzie sprzedawał swoje nazwisko. Szkoda...
 Autor komentarza: Krzych
Data: 22-07-2014 11:00:49 
Nazwisko nazwiskiem, tu jest poważniejszy problem - zdrowie. Ten człowiek od dłuższego czasu ląduje na deskach w każdej walce i kończy kompletnie rozbity. Jeszcze kilka lat i będzie grał w domino na wózku w sanatorium razem z Kirklandem i Riosem.
 Autor komentarza: wojt986
Data: 22-07-2014 11:25:33 
Krzych

Rozbawiłeś mnie ale tak po prawdzie to śmiać się z tego nie ma co.. wielu bokserów kończy źle Są niezdolni do samodzielnego życia choć kiedyś byli świetnymi atletami Sprawnością fizyczną przewyższając znacznie zwykłego człowieka..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.