Archiwum wiadomości z dnia: 2014-07-14

 TRENING W RING3CITY POD OKIEM MARCINA MARCZAKA

W maju tego roku w Gdańsku otwarty został nowy klub bokserski o nazwie Ring3city. Pomysłodawcą całego przedsięwzięcia jest zawodowy pięściarz, Marcin Marczak (7-0, 3 KO), który pełni funkcję głównego trenera. Ponadto na sali w roli szkoleniowców pomagają mu Waldemar Nawrocki, wieloletni zawodnik oraz trener klubu bokserskiego Stoczniowiec Gdańsk, oraz Robert Ślesicki, który specjalizuje się w przygotowaniu fizycznym, odnowie biologicznej i żywieniu. Prezentujemy Wam materiał z zeszłotygodniowego treningu prowadzonego w Ring3city. Już niedługo zamieścimy również wywiad z Marcinem Marczakiem.
HOPKINS: KTO PIERWSZY, TEN LEPSZY

Bernard Hopkins (55-6-2, 32 KO) wciąż czeka na nazwisko rywala, z którym zmierzy się w kolejnej walce. Kandydatów jest dwóch - Adonis Stevenson (24-1, 20 KO) i Siergiej Kowaliow (24-0-1, 22 KO). "Kosmita" podkreśla, że gotowy jest na obu, a piłeczka jest po ich stronie.


WACH ZASTĄPI SZPILKĘ W WALCE Z ADAMKIEM?

Jak zdradził nam członek obozu Mariusza Wacha (27-1, 15 KO), być może nieaktywny od ponad półtora roku olbrzym zastąpi Artura Szpilkę (16-1, 12 KO) w konfrontacji z Tomkiem Adamkiem (49-3, 29 KO), do jakiej miałoby dojść podczas gali Polsat Boxing Night 8 listopada w Krakowie.HEARN I FROCH O MOŻLIWEJ WALCE Z DeGALE'EM

- Fakt jest taki, że on jest moim oficjalnym pretendentem, lecz z drugiej strony ja jestem właśnie po dwóch obowiązkowych obronach tytułu - odpowiada na pytania o ewentualnej walce z Jamesem DeGale'em (19-1, 13 KO) mistrz świata wagi super średniej federacji WBA i IBF, Carl Froch (33-2, 24 KO).