Archiwum wiadomości z dnia: 2014-07-13

 

WASZYM ZDANIEM: CANELO - LARA

Odliczamy godziny do najważniejszej walki weekendu. Głównym daniem wieczoru gali w MGM Grand w Las Vegas będzie pojedynek najlepszych pięściarzy wagi junior średniej - Saul Alvarez (43-1-1, 31 KO) zmierzy się z Erislandy Larą (19-1-2, 12 KO).


DE LA HOYA: NIKT NIE CHCE REWANŻU, IDZIEMY DALEJ!

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że po ogłoszeniu werdyktu z serca Oscara De La Hoi spadł niemałej wielkości kamień. Szef Golden Boy Promotions nie mógł pozwolić na drugą porażkę Saula Alvareza (44-1-1, 31 KO), ale na szczęście "Canelo" wypadł na tyle dobrze w pojedynku z Erislandy Larą (19-2-2, 12 KO), że tylko część głosów zarzuca sędziom "wałek", a równie wielu kibiców jest zdania, że Meksykanin wygrał uczciwie.LARA: TO GORSZA KRADZIEŻ OD TEJ Z WALKI Z WILLIAMSEM

Erislandy Lara (19-2-2, 12 KO) nie może się pogodzić z porażką poniesioną w walce z Saulem Alvarezem (44-1-1, 31 KO). Rozgoryczony Kubańczyk posunął się do stwierdzenia, że nawet w starciu z Paulem Williamsem nie został tak okradziony, a tamten werdykt uchodzi za jeden z najgorszych w historii boksu (sędziowie zostali zawieszeni).

LARA: HAŃBA, CHCĘ REWANŻU

Erislandy Lara (19-2-2, 12 KO) stanowczo nie zgadza się z decyzją sędziów punktowych, którzy uznali, że Kubańczyk przegrał walkę z Saulem Alvarezem (44-1-1, 31 KO). Dwóch z nich punktowało na korzyść Meksykanina, a trzeci opowiedział się za zawodnikiem z Guantanmo.
ALVAREZ vs LARA: STATYSTYKI CIOSÓW

Oficjalne statystyki z walki w Las Vegas potwierdzają, że Erislandy Lara (19-2-2, 12 KO) był skuteczniejszym zawodnikiem niż Saul Alvarez (44-1-1, 31 KO). Ciosy Kubańczyka częściej dochodziły celu, szczególnie te zadawane przednią ręką. Alvarez zadał z kolei więcej mocnych uderzeń, co docenili sędziowie, wskazując zwycięstwo "Canelo" 2:1.


GALA W MIĘDZYZDROJACH: MOŻNA JUŻ KUPOWAĆ BILETY!

Już po 30 zł. są dostępne najtańsze bilety na galę Międzyzdrojach organizowaną przez Babilon Promotion, do jakiej dojdzie już 16 sierpnia. Przypomnijmy, iż w głównej walce wieczoru Paweł Głażewski (22-2, 5 KO) skrzyżuje rękawice z etatowym sparingpartnerem samego Giennadija Gołowkina - Rowlandem Bryantem (18-3, 12 KO).