Archiwum wiadomości z dnia: 2014-07-09

 


MIKEY GARCIA: HBO MNIE NIE CHCE

- Jestem na emeryturze. Skończyłem z boksem - oświadczył Miguel Angel Garcia (34-0, 28 KO). mistrz świata federacji WBO w wadze super piórkowej i zdaniem wielu najlepszy pięściarz występujący w kategorii poniżej 147 funtów. Kibiców "Mikeya" możemy jednak uspokoić - był to jedynie żart zawodnika, który czeka na rozwiązanie konfliktu z grupą Top Rank.


LARA: OSCAR TEŻ MOŻE OBERWAĆ

Saul Alvarez (43-1-1, 31 KO) może liczyć na duże wsparcie Oscara De La Hoyi przed weekendowym starciem z Erislandym Larą (19-1-2, 12 KO). Na Kubańczyku nie robi to żadnego wrażenia. Zaproponował, że jeżeli tylko chce, "Złoty Chłopiec" również może oberwać.BRIGGS JUŻ Z PRAWAMI PRETENDENTA

Shannon Briggs (55-6-1, 48 KO) kontynuuje swój powrót do czołówki wagi ciężkiej. Dziś rano informowaliśmy Was o nowym rankingu federacji WBA pod kątem pozycji polskich pięściarzy. Warto jednak zaznaczyć, że popularny "The Cannon" zadebiutował w nim na czternastym miejscu, czyli nabył prawa pretendenta do tytułu mistrzowskiego.

KELL BROOK PEWNY WYGRANEJ NAD PORTEREM

Kell Brook (32-0, 22 KO) został namaszczony na przyszłego mistrza świata przynajmniej pięć lat temu, ale dopiero 16 sierpnia przystąpi do pierwszej walki na tym poziomie, atakując Shawna Portera (24-0-1, 15 KO) i należący do niego pas federacji IBF kategorii półśredniej.