SIERGIEJ KOWALIOW DO HOPKINSA: GDZIEKOLWIEK I KIEDYKOLWIEK

Bernard Hopkins (55-6-2, 32 KO) - mistrz świata wagi półciężkiej według federacji WBA i IBF, rzucił niedawno wyzwanie championowi WBO Siergiejowi Kowaliowowi (24-0-1, 22 KO). Na odpowiedź rosyjskiego bombardiera nie trzeba było długo czekać.

Legendarny "Kat" z Filadelfii przekonywał kilka dni temu, że może nawet pokonać Kowaliowa przed czasem. Co on na to?

- Wszystko czego chcę, to walczyć z najlepszymi z najlepszych. Niestety Adonis Stevenson uciekł, a chciałem się z nim spotkać. Z Hopkinsem wyszedłbym do ringu od razu. W dowolnym momencie i dowolnym miejscu. Być może jednak on tylko tak mówił, ponieważ chce wyciągnąć więcej pieniędzy ze stacji Showtime? Póki co koncentruję się na czekającej mnie 2 sierpnia walce na antenie HBO. Po niej przekonamy się, czy Bernard rzeczywiście chce wyjść ze mną do ringu - powiedział Kowaliow.

- Po wypowiedzi Hopkinsa natychmiast skontaktowałam się ze wszystkimi stronami, mogącymi doprowadzić do tej potyczki. Ale wszyscy powiedzieli mi "Nie wiem". Nawet wtedy, gdy pytałam kto tak naprawdę reprezentuje interesy Hopkinsa? - dodała promotorka Rosjanina, Kathy Duva.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 08-07-2014 21:46:13 
hmm nie widzę żeby mogę dojść do tej walki ale zobaczymy co wyjdzie, Szanuje Hopkinsa to legenda ale miałby zajebiście ciężko z Kovalevem którego również wysoko cenie.
pożyjemy zobaczymy już predzej widzę jak Hopkins mierzy się Stveson choć też daleko do tej walki
 Autor komentarza: conceptofpower
Data: 09-07-2014 04:25:06 
Nie sadze, ze Bernard jest bez szans w takiej potencjalnie intrygujacej walce. Oczywiscie w wieku 50 prawie lat, Hopkins nie moze byc faworytem, ale skreslanie go byloby bledem.
Uwielbiam Kovaleva, ale B-Hop to moj bokserski idol od ponad 15 lat, wiec pozostane wierny tradycji i mysle, ze Bernard ma wiecej szans w tym spotkaniu nz np...Stevenson...
 Autor komentarza: BlacK1111
Data: 09-07-2014 08:55:52 
Zgadzam się z przedmówcą że skreślanie Hopka to błąd. Wiadomo że nie dorówna sile młodemu ale doswiadczenie na ringu jest bezcenne. A Hopkins je posiada i to ogromne. Trudno jednak będzie walczyć z Kovalevem bo ten operuje dużo ciosami prostymi a Bernard lubi się przykleić i powalczyć w bliskim dystansie
 Autor komentarza: titleshotthe
Data: 09-07-2014 18:56:33 
Oj czekam z niecierpliwością. Myśle że ta walka skończy się bardzo żle dla Hopkinsa. Pozdr all
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.