DENIS GRACZEW WRÓCI Z CHRISEM BYRDEM W NAROŻNIKU!

Denis Graczew (13-3-1, 8 KO) potrafi sprawić niespodziankę, ale również zaliczyć straszną wpadkę. I choć w pięciu ostatnich walkach przegrywał aż trzykrotnie, to wygrane nad Ismailem Sillachem oraz Zsoltem Erdei'em sprawiły, że wciąż jest liczącym się zawodnikiem wagi półciężkiej.

Rosjanin nie ma dobrej passy, dlatego postanowił coś zmienić. Tak oto w rolę jego szkoleniowca nieoczekiwanie wcieli się były dwukrotny mistrz świata wszechwag, sam Chris Byrd.

Amerykanin ostatnio dobrze odnajdywał się w roli komentatora bieżących wydarzeń w swoich analizach na "The Byrd's Eye View". Zobaczymy jak sprawdzi się w roli szkoleniowca, ale geny ma dobre, bo to właśnie jego ojciec - Joe Byrd, poprowadził go do srebra olimpijskiego w Barcelonie oraz sukcesów w gronie profesjonalistów.

Wracając do Graczewa, to z nowym narożnikiem zadebiutuje już 9 sierpnia na ringu w RPA, gdzie kolejną galę zorganizuje potężny Rodney Berman ze stajni Golden Gloves Promotions. I znów naprzeciw Denisa stanie trudny przeciwnik - niepokonany Ryno Liebenberg (15-0, 11 KO). Stawką ich dwunastorundowej potyczki będzie pas WBC International Silver, oczywiście dywizji półciężkiej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Whisper
Data: 08-07-2014 18:38:59 
Lucky punch z Sillakhem i wałek z Erdeiem. Rzeczywiście czołówka. Nie wspominając o mega oklepie od Rodrigueza i łatwym wypunktowaniu przez Bute i Chilembe.
 Autor komentarza: Whisper
Data: 08-07-2014 18:39:50 
Nie wiem w jaki sposób taki pięściarz Byrd może pomóc drewnianemu Grachevowi.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.