Archiwum wiadomości z dnia: 2014-06-25

 


WIDEO: MAZUR vs MAKAR

W poprzednią sobotę udanie na ringach zawodowych zadebiutował Tomasz Mazur (1-0, 1 KO). Wielokrotny medalista mistrzostw Polski pokonał Dzianisa Makara (4-24-1, 3 KO), który z powodu kontuzji nie wyszedł du drugiej rundy. Teraz prezentujemy Wam nagranie z tej potyczki w jakości HD.
WIDEO: HUCZKO vs ABRAMENKA

Dziesięć dni temu podczas gali w Piątnicy drugi zawodowy pojedynek wygrał Krystian Huczko (2-0), pokonując jednogłośną decyzją sędziów Andrieja Abramenkę (17-44-1, 6 KO). Teraz prezentujemy Wam nagranie z tej potyczki w jakości HD.


EARL: ZAKOŃCZĘ KARIERĘ KATSIDISA

Powracający do boksu po pięcioletniej przerwie Graham Earl (26-4, 12 KO) zapowiedział, że zakończy karierę Michaela Katsidisa (29-6, 24 KO). Z Australijczykiem, z którym przegrał w 2007 roku, Anglik zmierzy się 4 lipca w Toowoombie, rodzinnym mieście rywala.

OBÓZ MAIDANY: KTO ODMÓWIŁBY PACQUIAO?

Doskonały występ na tle Floyda Mayweathera (46-0, 26 KO) spowodował, że akcje Marcosa Maidany (35-4, 31 KO) poszły mocno w górę. Nie wiadomo, czy "El Chino" dostanie rewanż od króla P4P i PPV, ale jest jeszcze druga gwiazda światowego boksu zainteresowana starciem z Argentyńczykiem. Mowa oczywiście o Mannym Pacquiao (56-5-2, 38 KO).

NAM TAKŻE PRZYDA SIĘ CUD

Kadra nie tylko ciężko trenuje, ale i ma czas na chwilę odpoczynku i refleksji. Trenerzy i zawodnicy zgromadzili się w Kościele św. Antoniego w Sokółce - znanym z Cudu Eucharystycznego. Całą Reprezentacje przedstawiono i odprawiono mszę świętą w intencji zgromadzonych pięściarzy. Wszyscy otrzymali pamiątkowe zdjęcia, które prezentujemy w rozwinięciu.


PROKSA WRÓCI Z NOWYM PROMOTOREM

Były mistrz Europy w wadze średniej Grzegorz Proksa (29-3, 21 KO) wróci na ring we wrześniu lub październiku. Wystąpi pod banderą nowego promotora. Z dotychczasowymi, Krzysztofem Zbarskim i Matchroom Sport, 29-latek zakończył współpracę - poinformował na twitterze dziennikarz bielsko.biala.pl Bartłomiej Kawalec.


CHAVEZ JR vs FROCH DOPIERO WIOSNĄ?

Bob Arum i Eddie Hearn wciąż pracują nad mega walką pomiędzy Julio Cesarem Chavezem Jr (48-1-1, 32 KO) a Carlem Frochem (33-2, 24 KO). Jak jednak wynika ze słów promotora "Kobry", prawdopodobnie nie dojdzie do niej wcześniej niż wiosną przyszłego roku.