Archiwum wiadomości z dnia: 2014-06-23

 


FOTORELACJA: KALENGA vs MASTERNAK

Sobotnia potyczka w Monte Carlo niestety zakończyła się zwycięstwem Youriego Kalengi (20-1, 13 KO) i to on sięgnął po pas federacji WBA kategorii junior ciężkiej w wersji Interim kosztem naszego Mateusza Masternaka (32-2, 23 KO). Po dwunastu rundach sędziowie niejednogłośnie opowiedzieli się za Francuzem. Teraz zapraszamy Was do naszej fotorelacji z tego pojedynku.


WILCZEWSKI: ZABRAKŁO TROCHĘ AKTYWNOŚCI, WYCIĄGNIEMY WNIOSKI

Nie od dziś wiadomo, że walka spod ringu wygląda czasem zupełnie inaczej niż w telewizji. W sobotę w nocy Piotr Wilczewski był jeszcze przekonany, że jego podopieczny - Mateusz Masternak (32-2, 23 KO), wygrał siedem z dwunastu rund potyczki z Yourim Kalengą (20-1, 13 KO) o tytuł mistrza świata, lecz po obejrzeniu powtórki widział to już trochę inaczej.


GUERRERO I KAMEGAI USTALILI TEGOROCZNY REKORD

Tak naprawdę mało kto czekał na pojedynek Roberta Guerrero (32-2-1, 18 KO) z Yoshihiro Kamegai (24-2-1, 21 KO), ale ci, którzy postanowili zarwać noc i obejrzeć powrót "Ducha", nie mogli się zawieść. Były mistrz świata i twardy Japończyk stoczyli pasjonujący dwunastorundowy bój i ustanowili tegoroczny rekord pod względem wyprowadzonych i celnych ciosów.

STURM NIE ZAWALCZY ZE STEVENSEM

Jak informowaliśmy Was już jakiś czas temu, działacze federacji IBF wyznaczyli Felixa Sturma (39-4-2, 18 KO) oraz Curtisa Stevensa (27-4, 20 KO) do walki eliminacyjnej do tytułu mistrza świata wagi średniej. Niemiec jednak nie weźmie udziału w takim projekcie.


SAUERLAND: WEDŁUG MNIE MASTERNAK WYGRAŁ

Mateusz z trenerem obrali złą taktyką, ale jesteśmy drużyną, więc wygrywamy i przegrywamy razem. Musimy jak najszybciej wrócić na właściwy tor, bo ten chłopak ma przed sobą wciąż wspaniałą przyszłość  mówi Polsatsport.pl Kalle Sauerland. Współwłaściciel grupy promotorskiej nie zgadza się z werdyktem sędziów w Monte Carlo.
BOREK DO WILCZEWSKIEGO: NIE PRZYPALAM WODY

Mateusz Borek w ostrych słowach skomentował na twitterze krytyczną opinię Piotra Wilczewskiego, który w wywiadzie dla naszego serwisu stwierdził, że studio Polsatu prowadziła osoba nie nadająca się nawet do prowadzenia programu kulinarnego. - Nie przypalam wody na kawę, bo mam ekspres - odpowiedział Borek.