ROACH: ALGIERI vs PACQUIAO? NAJPIERW REWANŻ Z PROWODNIKOWEM

Freddie Roach jest otwarty na walkę Chrisa Algierego (19-0, 8 KO) z Mannym Pacquiao (56-5-2, 38 KO), ale wcześniej amerykański szkoleniowiec chciałby zobaczyć pięściarza z Nowego Jorku w rewanżowym starciu ze swoim innym podopiecznym, Rusłanem Prowodnikowem (23-3, 16 KO).

- Jeżeli doszłoby do rewanżu i tym razem Algieri nie pozostawiłby złudzeń, wtedy być może rzeczywiście zasłużyłby na walkę z Pacquiao. Tym bardziej, że Manny nie ma teraz zbyt wielu ciekawych opcji – powiedział trener Filipińczyka.

Roach nie zgadza się z decyzją sędziów, który weekend przyznali Algieremu wygraną w walce z Prowodnikowem, ale podkreślił, że Amerykaninowi należy się szacunek.

- Podziwiam tego chłopaka. Podnosił się po nokdaunach, boksował z zamkniętym okiem. Ma jaja. Wielu zawodników na jego miejscu by się poddało, to prawdziwy twardziel – stwierdził.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: PanagiotisDanglis
Data: 16-06-2014 11:36:40 
Dokładnie. rewanż jak najbardziej wskazany, wydawało mi się że Provodnikow nie jest w swojej optymalnej formie, być może to był efekt tego że roach ma dużo bokserów pod sobą i dlatego Rusłan zszedł na drugi plan bo Cotto był najważniejszy.
Ciekawy też jest rewanż z innego powodu, mianowicie jak zawalczy Algieri, fakt miał problemy na początku walki ale był debiutantem na tym poziomie, teraz wie jak trzeba walczyć, złapał doświadczenie i z chęcią zobaczyłbym czy będzie w stanie po raz drugi zawalczyć tak mądrze
 Autor komentarza: rakowski
Data: 16-06-2014 12:15:24 
Nie ma to jak propaganda na najlepszym kanale bokserskim w Polsce.:P
Znowu głośno było bezpośrednio po walce oraz w newsach,czyli w cogodzinnych informacjach "Sport Flesz",że to był rabunek.Najpierw był rabunek Mayweathera,a teraz mamy rabunek Algieriego.Nie ma to jak dawka świeżych bzdur,które nie mają wielkiego pokrycia w rzeczywistości.

Jak Masternak przegra z Kalengą przed czasem,to też będą mówili o złej punktacji nieporozumieniu?
Niedługo będzie kolejny WOJAK-tam dopiero będą wałki.:P
Nie ma to jak brak znajomości rywala dla niektórych naszych czołowych zawodników,bo po co niby kibice mają to wiedzieć.Przecież dwa tygodnie,to długi okres.
 Autor komentarza: UsAtmel
Data: 16-06-2014 18:17:44 
potrzebują nowych przeciwników dla Pacmana. Prowodnikow niejest takim przeciwnikiem bo przegrywa z przegranymi ! A trener gada co wypada zagadać .
 Autor komentarza: gemba
Data: 17-06-2014 17:23:56 
no właśnie najpierw niech dojdzie do rewanżu bo w pierwszym starciu był wałek
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.