KOWALIOW Z CAPARELLO OFICJLNIE!

Redakcja, Informacja prasowa

2014-06-14

Potwierdziły się wcześniejsze plotki i to niepokonany Blake Caparello (19-0-1, 6 KO) będzie najbliższym rywalem mistrza świata wagi półciężkiej według federacji WBO - Siergieja Kowaliowa (24-0-1, 22 KO).

Pojedynek odbędzie się 2 sierpnia podczas gali w Revel Casino Hotel w Atlantic City. Wieczór z serii Boxing After Dark zostanie oczywiście pokazany na antenie stacji HBO. Za organizację wieczoru odpowiada grupa Main Events we współpracy z DiBella Entertainment.

- Dziękuję HBO za umożliwienie mi startu tego dnia. Naprzeciw mnie stanie niepokonany zawodnik, który będzie chciał mi odebrać tytuł, lecz ten należy do mnie i nie pozwolę by do tego doszło. Już wcześniej rozpocząłem przygotowania do tego pojedynku, dlatego będę w wybornej formie - zapewnia panujący champion, słynący z piorunujących bomb z obu rąk.

- Dziękuję wszystkim za danie mi takiej szansy. Jestem gotowy na tego typu wyzwania i nie zawiodę was - odparł Caparello, który niedawno jako sparingpartner pomagał Andrzejowi Fonfarze w przygotowaniach do starcia z Adonisem Stevensonem.