W WEEKEND SPOTKANIE PROMOTORÓW CHAVEZA I FROCHA

W weekend w Nowym Jorku dojdzie do spotkania przedstawicieli Top Rank i Matchroom Sport. Promotorzy będą rozmawiać na temat wyczekiwanej przez kibiców walki Julio Cesara Chaveza Jr (48-1-1, 32 KO) z Carlem Frochem (33-2, 24 KO).

- Eddie Hearn będzie na Brooklynie, ponieważ promuje Briana Rose’a, który w Barclays Center zmierzy się z Demetriusem Andrade. Będzie rozmawiać z Carlem Morettim, potem skontaktuje się ze mną. Mam nadzieję, że uda się wypracować wstępne porozumienie, wtedy będę mógł przedstawić propozycję Chavezowi – powiedział szef Top Rank Bob Arum.

82-latek zaprzeczył jednocześnie, aby nie chciał robić interesów z menedżerem Meksykanina Billym Keane’em.

- Jeżeli osiągniemy porozumienie, wyślę propozycję Chavezowi, a jeżeli będzie chciał, także Keane’owi i innym – oznajmił.

Menedżer potwierdził, że także jest otwarty na współpracę.

- Nie obchodzi mnie to, jak Bob wyśle nam kontrakt, faksem, mailem czy gołębiem pocztowym. To nie ma znaczenia, o ile tylko ten kontrakt dostaniemy. Gdy już go otrzymamy, będziemy go rozpatrywać – powiedział.

Według wstępnych planów pojedynek Chavez-Froch miałby się odbyć jesienią w Las Vegas.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ned
Data: 13-06-2014 10:35:43 
Oby się dogadali. Świetna walka na zakończenie kariery dla Frocha. Jeśli jego wiek nie da się we znaki, to powinien to wygrać.
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 13-06-2014 10:40:48 
Autor komentarza: NedData: 13-06-2014 10:35:43
Oby się dogadali.

*
*
*
*
*

Też mam taką nadzieję. I jeden i drugi potrafi uderzyć, jeden i drugi potrafi przyjąć, obydwaj nastawieni niezwykle ofensywnie, z prawdopodobnie podobną wagą w dniu walki. Okrzyk "LET'S GET READY TO RUMBLE!" w pełni odda przebieg tego pojedynku. Jedna z lepszych "action fights", które są możliwe do zorganizowania w dzisiejszym boksie.
 Autor komentarza: Zubr
Data: 13-06-2014 10:57:07 
sorry, za offtop, ale może coś wiecie: gdzie można sprawdzić wyniki ważenia z walki Erkan Teper vs Newfel Ouatah ? może wie ktoś ? albo może zna jakieś niemieckie forum bokserski, lub coś takiego jak boxer.org
 Autor komentarza: Blancos
Data: 13-06-2014 12:37:15 
Froch to doskonały przeciwnik dla młodego Chaveza, ale wydaje mi się, że walka mimo wszystko może się nie sprzedać. Oczywiście Carl ma swoją markę, jednak porażka z Wardem swoje zrobiła. Walka naturalnie będzie w PPV i jeśli sprzedadzą 350-450k to powinni się cieszyć. Typ przebiegu walki? Jeśli Froch nie zlekceważy Chaveza to możemy oglądać grzmoty.
 Autor komentarza: Gogolius
Data: 13-06-2014 14:30:46 
Czlowieku, kiedy to byla porazka z Wardem. Od tego czasu Froch rozwalil uwazanego wtedy z top1 Bute, zaliczyl dwie hitowe walki z Grovesem, ma najlepsze resume ze wszystkich bokserow obecnie bokujacych biorac pod uwage 10-12 ostatnich walk - jest wielka gwiazda, ma widowiskowy styl a po drugiej strony Chavez z milionami kibicow z Meksyku - ta walka na luzie spokojnie sie sprzeda i bedzie hicior.

Oczywiscie stawiam na Frocha - fizycznie podobni ale psychika, skill i doswiadczenie dla Carla.
 Autor komentarza: Matys90
Data: 13-06-2014 15:17:03 
Co do sprzedaży PPV - to pewnie zrobią myk jak w walce Floyd-Hatton, tam przecież mimo że walka była o 4 nad ranem, to w UK sprzedali rekordową liczbę pakietów.
 Autor komentarza: Blancos
Data: 13-06-2014 15:40:22 
Gogolius

Zapytaj pierwszego lepszego Amerykańca o Frocha. Odpowie Ci, że go zna a najbardziej kojarzy z porażki przeciwko Wardowi.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.