EUBANK: MÓJ SYN PRZEWYŻSZA RESZTĘ STAWKI

Redakcja, boxingscene.com

2014-06-09

Po majowym zwycięstwie nad Robertem Świerzbińskim Chris Eubank Jr (16-0, 11 KO) odniósł w weekend kolejny triumf, tym razem pokonując w szóstej rundzie Stephana Horvatha (12-4, 4 KO). Słynny ojciec 24-letniego pięściarza wierzy, że wkrótce dopisze on do swojego rekordu znacznie większe nazwiska.

- Christopher jest ekscytujący, przerażający, nowy, świeży. Przed nami wspaniała przejażdżka przez zawodowe ringi. Pod względem umiejętności już teraz wyraźnie przewyższa resztę stawki – stwierdził Eubank Sr.

Boksujący w kategorii średniej Junior przyjął walkę z Horvathem w ubiegłym tygodniu, decydując się zastąpić pierwotnego rywala Czecha.

- Nie miałem nawet czasu na przygotowania. Bawiłem się przez cały weekend, dlatego zwycięstwo przez nokaut uważam za niezły wynik. Teraz czas utorować sobie drogę do tytułów. Boks to biznes i jak to w biznesie, trzeba wykonać odpowiednie kroki. Kiedy jednak przyjdzie właściwa pora, będę boksować o pas. Kto by go wtedy nie posiadał, będzie się modlić o to, aby nie musiał ze mną walczyć – stwierdził 24-latek.

Eubank Jr kolejną walkę stoczy 26 lipca w Manchesterze podczas gali Fury vs Chisora II.