LETNI OBÓZ Z BOKSEM

Klub Bokserski Budowlani Boxing Team Płońsk wraz z zaprzyjaźnionym Klubem z Warszawy - Żoliborska Szkoła Boksu - zaprasza na Letni Obóz Bokserski w dniach 07-14.08.2014 w Sochocinie nad rzeką Wkrą.
Obóz to wspaniały pomysł na rozpoczęcie zdrowego stylu życia! Zapraszamy początkujących i trenujących na co dzień. Z nami odzyskasz formę, zrzucisz zbędne kilogramy! Szukasz miejsca na niebanalny wypoczynek letni? A może planujesz ciekawie spędzić urlop? Oferta skierowana jest dla osób trenujących boks na co dzień w klubach jak też dla osób dopiero zaczynających swoją przygodę z pięściarstwem.

7 wyjątkowych dni w ośrodku szkoleniowym w Sochocinie położonym nad rzeką Wkrą! Może uda się redakcji zrobić niezapowiedziany wypad, aby okiem kamery uchwycić kilka chwil z ciekawie zapowiadającego się turnusu.

W trakcie treningów prowadzonych w sali i na świeżym powietrzu poprawisz swoją ogólną kondycję, popracujesz nad techniką walki. Zajęcia będą prowadzone w dwóch grupach wiekowych: grupa zawodnicza kadet - senior jak i również grupa rekreacyjna.

Boks to nie tylko sport dla panów - trenerzy posiadają  doświadczenie w boksie kobiecym, a każda z pań biorących udział w obozie zyska dodatkowo możliwość poznania bardzo przydatnych technik samoobrony.


Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.