HEARN: MOŻEMY NIGDY NIE PRZEBIĆ WALKI FROCH vs GROVES II

Eddie Hearn nie ukrywa, że sobotnia walka rewanżowa pomiędzy Carlem Frochem (32-2, 23 KO) a George'em Grovesem (19-1, 15 KO) może być jego promotorskim opus magnum. Brytyjski promotor wie, że drugi taki pojedynek na Wyspach nieprędko się powtórzy.

- Ludzie ciągle się mnie pytają, jak można przebić tak dużą galę, a prawda jest taka, że nie wiem, czy można. Można organizować świetne gale, na które przychodzi 20 tysięcy kibiców. Marzeniem jest 40 tysięcy. Kiedy natomiast przychodzi 80 tysięcy, jest to po prostu czyste szaleństwo. Nie wiem, czy będzie można to powtórzyć. Pokazuje to w każdym razie, że boks ma ogromny potencjał i może zawładnąć wieloma umysłami, gdy zorganizuje się odpowiednią walkę. Rywalizacja Carla z George'em to coś wyjątkowego, na zupełnie innym poziomie niż wszystkie inne walki. Każdy jej element idealnie się komponuje, to rzadkość – powiedział Hearn.

Pojedynek pomiędzy dwoma zwaśnionymi Brytyjczykami odbędzie się na londyńskim stadionie Wembley. Jego stawką będą pasy IBF i WBA Super w wadze super średniej. Pierwszą walkę w kontrowersyjnych okolicznościach wygrał Froch.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: miros
Data: 28-05-2014 13:51:42 
Sędzia Foster który przedwcześnie przerwał poprzednią walkę i który był krytykowany przez wszystkich, powinien dostać medal i wielką nagrodę pieniężną. Dzięki temu sędziemu, w sobotę dojdzie do NAJWIĘKSZEJ i najbardziej oczekiwanej gali w historii brytyjskiego boksu. Prawdopodobnie gaże obu bokserów, będą największe w ich dotychczasowej karierze. Wielkie pieniądze zarobią też organizatorzy, promotorzy, menadżerowie, trenerzy no i telewizja. same korzyści. POKŁONY DLA DZIELNEGO SĘDZIEGO HOWARDA JOHNA FOSTERA!!!
 Autor komentarza: kapitanbomba
Data: 28-05-2014 14:25:47 
Myślę że jeżeli kobra wygra walka z Hopkinsem była by jeszcze większa.
Poza tym pewnie Cisora Kliczko by było porównywalne?
 Autor komentarza: kapitanbomba
Data: 28-05-2014 14:26:31 
Floyd Khan oczywiście i Khan Paqłajo pewnie jeszcze bardziej:)
 Autor komentarza: miros
Data: 28-05-2014 14:30:39 
Ciekawe, czy jakaś polska walka wypełniłaby Stadion Narodowy, albo chociaż stadion Legii?
 Autor komentarza: johny2colty
Data: 28-05-2014 16:24:22 
Jest taka euforia po przegranej fonfary ze tylko on może zapełnić stadion narodowy
 Autor komentarza: milek762
Data: 28-05-2014 20:39:35 
Kapitan bobmba Adamek - Kliczko w Wroclawiu bylo 42 tys juz zapomniales
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.