Archiwum wiadomości z dnia: 2014-05-25

 


PROWODNIKOW: MÓGŁBYM DAĆ FLOYDOWI LEPSZĄ WALKĘ NIŻ MAIDANA

Rusłan Prowodnikow (23-2, 16 KO) przygląda się większości pięściarzy z czołówki kategorii junior półśredniej i półśredniej, dlatego obejrzał z zainteresowaniem pojedynek Floyda Mayweathera (46-0, 26 KO) z Marcosem Maidaną (35-4, 31 KO). Argentyńczyk spisał się znakomicie i choć nieznacznie przegrał, zostawił po sobie wspaniałe wrażenie.


WASZYM ZDANIEM: FONFARA vs STEVENSON!

No to zaczynamy! Już tylko godziny dzielą nas od tak dla nas ważnej walki Andrzeja Fonfary (25-2, 15 KO) z mistrzem świata federacji WBC wagi półciężkiej, Adonisem Stevensonem (23-1, 20 KO). To jest temat dla Was - kibiców. Tu możecie wymieniać swoje opinie na temat tej potyczki, ale i całej gali w Montrealu.


SZEF SHOWTIME CHCE KOWALIOWA DLA FONFARY

Andrzej Fonfara (25-3, 15 KO) przegrał z Adonisem Stevensonem (24-1, 20 KO), ale zyskał uznanie obserwatorów i z pewnością dostanie kolejne duże walki. Stephen Espinoza, szef sportu w stacji Showtime, która transmitowała pojedynek w Montrealu, ma już nawet pomysł na najbliższego rywala Polaka.


FONFARA BEZ PASA, ALE POKAZAŁ WIELKI BOKS

Andrzej Fonfara (25-3, 15 KO) co prawda nie zdobył tytułu mistrza świata federacji WBC wagi półciężkiej, ale nieźle pogonił faworyzowanego Adonisa Stevensona (24-1, 20), rzucając go nawet na deski. Przegrał, za to zostawił po sobie znakomite wrażenie i na pewno wkrótce dostanie kolejną szansę!GONZALEZ OBRONIŁ TYTUŁ

Jhonny Gonzalez (56-8, 47 KO) czekał by dać rewanż Abnerowi Maresowi, ale ten nie nadchodził, więc dziś nad ranem przystąpił do pierwszej obrony pasa federacji WBC kategorii piórkowej. I wyszedł z niej obronną ręką.


ROACH ZACHWALA COTTO: TO PRAWDZIWY PUNCHER I PRACUŚ

Niewiele osób wierzy w to, że Miguel Cotto (38-4, 31 KO) może zdetronizować znacznie większego Sergio Martineza (51-2-2, 28 KO), ale portorykańskiego gwiazdora zachwala jego trener Freddie Roach, który pracował przecież z wieloma znakomitymi bokserami, a i tak zapewnia, że "Junito" wyróżnia się nawet wśród najlepszych.