ARUM: TO NIE BĘDZIE ŁATWA WALKA DLA DONAIRE'A

Promotor Nonito Donaire'a (32-2, 21 KO) Bob Arum przestrzegł Filipińczyka przed lekceważeniem Simpiwe Vetyeki (26-2, 16 KO), z którym zmierzy się 31 maja podczas gali w Makao.

- To nie będzie łatwa walka dla Donaire’a, jego rywal jest naprawdę mocny – stwierdził szef Top Rank.

Filipińczyk zapewnia, że zdaje sobie z tego sprawę, dlatego trenuje intensywniej niż zwykle. 31-latek chce pokazać, że mimo słabszych ostatnich występów, m.in. z Guillermo Rigondeaux, z którym przegrał na punkty, wciąż zalicza się do czołowych bokserów świata.

- Chcę osiągnąć pełnię swojego potencjału, nie sądzę, aby to się stało już w tej walce, ale jestem coraz bliżej. Nigdy nie trenowałem tak ciężko, jak teraz, ale wciąż nie osiągnąłem szczytu swoich możliwości. Mam nadzieję, że uda się wkrótce – powiedział.

Stawką walki w Makao będzie pas WBA Super w wadze piórkowej, który Vetyeka odebrał w grudniu niepokonanemu wcześniej Chrisowi Johnowi.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 23-05-2014 12:49:31 
Ta walka pokazę w którym miejscu kariery jest Donaire..
Jeśli wróci 80 % dawnego Flasha, to Vetyeka nie doczeka końca walki, albo zostanie zdeklasowany na pkt. Donaire to jeden z moich ulubieńców i chciałbym aby wrócił do gry, bo walczy i nokautuje niezwykle efektowanie. Mam nadzieję że problemy zdrowotne tez się skończyły. Jesli Filipińczyk wygra i zdobędzie kolejny tytuł, w kolejnej wadze wraca do czołowej 10 p4p, a dla mnie nawet do 6..
 Autor komentarza: przyczajony
Data: 23-05-2014 12:55:54 
Co do Donaira to można być pewnym, że nie jest na żadnym dopingu. U mnie ma wielki plus za to. Mam nadzieję, że po porażce z Rigondeaux wróci do dawnej formy i zobaczymy jeszcze przynajmniej kilka wojenek.
 Autor komentarza: drenq1607
Data: 23-05-2014 15:23:35 
Jeżeli w tej walce zaprezentuje się podobnie jak w ostatniej, to niestety będę mógł stwierdzić, że chyba Donaire już swój najlepszy okres miał i już raczej nie powróci.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.