GROVES OFICJALNIE W SAUERLAND EVENT

Redakcja, Informacja prasowa

2014-05-20

Grupa Sauerland Event potwierdziła, że podpisała długoterminowy kontrakt z George'em Grovesem (19-1, 15 KO). Brytyjczyk dołączył tym samym do stajni, w której boksują m.in. Mikkel Kessler, Arthur Abraham i Marco Huck.

- Bardzo się cieszę z podpisania umowy. Boksowałem już na galach Sauerlanda, od lat znam Kallego i Nissego. Organizowane przez nich gale są fenomenalne. Jestem przekonany, że to krok w dobrą stronę. Chcę zbudować sobie nazwisko nie tylko w Europie, ale i na świecie. Czuję, że mam teraz odpowiednie zaplecze, aby zrealizować wszystkie swoje bokserskie plany – powiedział 26-letni zawodnik.

Zadowoleni są także nowi pracodawcy Grovesa.

- To jeden z najbardziej ekscytujących pięściarzy na swiecie, jesteśmy dumni, że wygraliśmy rywalizację o jego względy. George będzie pisać historię boksu, cieszymy się, że będziemy częścią tego procesu – stwierdził Kalle Sauerland.

Groves przygotowuje się obecnie do walki rewanżowej z Carlem Frochem (32-2, 23 KO), która odbędzie się 31 maja na Wembley. Jej stawką będą pasy IBF i WBA Super w wadze super średniej.