Archiwum wiadomości z dnia: 2014-05-17

 


WALKA JENNINGS vs PEREZ W LIPCU?

Być może w lipcu dojdzie do walki eliminacyjnej do pasa WBC w wadze ciężkiej pomiędzy Bryantem Jenningsem (18-0, 10 KO) a Mike'em Perezem (20-0-1, 12 KO). Pojedynek miał się odbyć 24 maja, jednak został odwołany z powodu kontuzji Kubańczyka.JUBILEUSZOWY DAWEJKO

Wydawało się już, że Joey Dawejko (10-3-2, KO) raczej pogrzebie swoją karierę, ale były mistrz świata juniorów najpierw w styczniu pokonał Derrica Rossy, a dziś w nocy dorzucił kolejną wygraną do rekordu.


IX MTB im.KOPYTKA: WODECKI vs VOLSH

Zapraszamy do obejrzenia "najcięższego" pojedynku - zakończonego przed czasem - kategoria +91kg pomiędzy: Miłosz Wodecki vs Majki Volsh z Irlandii podczas IX Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego im.Roberta Kopytka w Jaworznie. To zwycięstwo, jak się później okazało przeważyło szalę zwycięstwa i puchar prezydenta pozostaje w rękach gospodarzy.

BRADLEY: MARQUEZA MOŻNA POKONAĆ AKTYWNOŚCIĄ

Timothy Bradley (31-1, 12 KO) wyboksował Juana Manuela Marqueza (55-7-1, 40 KO) w październiku ubiegłego roku. Teraz "Dinamita" wraca na ring i powalczy z Mikiem Alvarado (34-2, 23 KO), a lepszy z nich jesienią zmierzy się z Mannym Pacquiao (56-5-2, 38 KO) w pojedynku o pas mistrza świata WBO w wadze półśredniej.
OBÓZ MATTHYSSE LICZY NA REWANŻ Z GARCIĄ

Argentyński król nokautu Lucas Matthysse (35-3, 33 KO) kilka tygodni temu w wielkiej wojnie rozbił Johna Molinę (27-4, 22 KO) i liczy na to, że to zwycięstwo zapewni mu wrześniowy rewanż z Dannym Garcią (28-0, 16 KO), z którym przed rokiem dość pechowo przegrał na punkty.PIOTR WILCZEWSKI OCENIA WALKĘ ŁASZCZYKA I SZYMAŃSKIEGO

Piotr Wilczewski miał trudne zadanie w Ślesinie, ponieważ oprócz trenowania chłopaków i sekundowania im podczas walk, uczestniczył również przy organizowaniu gali. Wszystko na szczęście się udało, a "Wilka" poprosiliśmy już w pod kątem trenerskim o ocenę występu jego podopiecznych - Kamila Łaszczyka (17-0, 7 KO) oraz Patryka Szymańskiego (11-0, 6 KO). Zapraszamy do wywiadu z byłym mistrzem Europy.


IX MTB im.KOPYTKA: CIEŚNIK vs JACKMAN

Ostatnia walka IX Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego im.Roberta Kopytka w Jaworznie. Kategoria 67kg : Dominik Cieśnik vs Jimmy Jackman z Irlandii. Kapitan polskiej ekipy przypieczętował remis (12:12) z drużyną Irlandii, pokazując że walczy się do końca, co udokumentował cały zespół Jawor Team Jaworzno, otrzymując z rąk Prezydenta Puchar. Cały mecz był transmitowany na żywo, do obejrzenia w rozwinięciu.

POGROMCA POLAKÓW NOWYM ZAWODNIKIEM SAUERLANDA?

Znany polskim kibicom pogromca Macieja Miszkina i Andrzeja Sołdry, młody niemiecki prospekt Vincent Feigenbutz (12-1, 11 KO), przymierzany wcześniej do grupy Andrzeja Wasilewskiego, prawdopodobnie podpisze kontrakt z Sauerland Event. W barwach nowego promotora ma zadebiutować już 7 czerwca na gali w Szwerinie.BRIGGS CORAZ LŻEJSZY

Shannon Briggs (53-6-1, 47 KO) schudł niespełna dwa kilogramy od czasu swojego ostatniego występu. Podczas oficjalnej ceremonii ważenia przed galą w Chester w Wirginii Zachodniej Amerykanin ważył 112,5 kg (248 funtów). Jego rywal Matt Greer (16-12, 13 KO) wniósł na wagę niecałe 109 kg (240 funtów).


WYNIKI Z MONTREALU

W głównej walce wieczoru w Montrealu spotkali się były mistrz świata - Joachim Alcine (35-7-2, 21 KO,) oraz dwukrotny pretendent do tytułu - znany z wojaży z Polakami Delvin Rodriguez (28-7-4, 16 KO).