DONAIRE: MARQUEZ ZNOKAUTUJE ALVARADO, ALE PRZEGRA Z PACQUIAO

Nonito Donaire (32-2, 21 KO) uważa, że meksykański wojownik Juan Manuel Marquez (55-7-1, 40 KO) wciąż ma w swym baku wystarczająco dużo paliwa, by 17 maja znokautować Mike'a Alvarado (34-2, 23 KO) na gali w Inglewood. Zwycięzca tego pojedynku późną jesienią prawdopodobnie spotka się w ringu z Mannym Pacquiao (56-5-2, 38 KO).

Dotychczas 40-letni "Dinamita" wzbraniał się przed pomysłem stoczenia piątej batalii z "Pacmanem", ale kiedy Filipińczyk zrewanżował się Timowi Bradleyowi (31-1, 12 KO) i odzyskał tytuł mistrza świata WBO w wadze półśredniej, znów stał się dla Marqueza łakomym kąskiem i Juan Manuel prawdopodobnie podejmie ryzyko, jeżeli zostanie należycie opłacony.

JUAN MANUEL MARQUEZ: HBO GREATEST HITS >>>

- Sądzę, że Marquez znokautuje Alvarado ciosem na głowę albo tułów. Alvarado to już nie jest ten sam zawodnik co kiedyś. Rusłan strasznie go zlał i nie wydaje mi się, żeby Mike miał jeszcze kiedyś wrócić do formy. Poza tym brak mu dyscypliny. Marquez go pobije, a potem stoczy kolejną walkę z Mannym. Tym razem Manny pokona go wyraźnie. Marquez stracił wiele atutów, w walce z Bradleyem wyglądał staro, ale na Alvarado to jeszcze wystarczy - ocenia Donaire.

31 maja na gali w Makao Nonito zaboksuje o tytuł mistrza świata WBA Super w kategorii piórkowej. Jego rywalem będzie panujący champion, sensacyjny pogromca Chrisa Johna - Simphiwe Vetyeka (26-2, 16 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 07-05-2014 10:26:34 
Marquez z Alvarado będzie mial ciezko. Mike będzie sporo cieższy od Dinamity, ponadto ma przewagę warunków fizycznych. Jesli nie jest rozbity po tych ostabich trzech bitwach (a obawiam się że może być) to JMM może mieć sporo kłopotów. Niemniej to Meksykanin jest faworytem..Ale ja po cichu kibicuję Mike'owi, ma facet serducho do walki..

Nie wiem czy dojdzie do 5 walki MP - JMM, ale jeśli tak to nieco obawiam się o Pacmana. Może mieć w głowie ten nokaut..
 Autor komentarza: hayabooza
Data: 07-05-2014 20:25:11 
Ja zgadzam się w 100% z Donaire i wyczerpał temat. Pacman nie jest skonczony dajcie spokój. Jeszcze z rok-dwa boksu na najwyższym poziomie przed nim. Uważam, że okrutnie porozbija Marqueza w V starciu jeśli dojdzie.
JMM wygra z Alvarado.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.