KOWNACKI WRACA 15 MAJA NA GALI SALITY

Już 15 maja podczas gali w Millenium Theater na Brighton Beach w Nowym Jorku swoją drugą walkę w tym roku stoczy Adam Kownacki (6-0, 6 KO). Rywal pochodzącego z Łomży zawodnika nie jest jeszcze znany.

Kownacki od 2010 roku stoczył tylko cztery pojedynki. Jak jednak zapowiadał, w tym roku podkręca tempo i liczy na pięć lub nawet sześć walk. W pierwszej pokonał pod koniec marca przez techniczny nokaut Excella Holmesa. Drugą stoczy na gali promowanej przez Dmitrija Salitę. Pojedynek został zakontraktowany na cztery rundy.

Głównym wydarzeniem zbliżających się zawodów będzie starcie Stivensa Bujaja (12-0, 9 KO) z Juniorem Anthony Wrightem (10-0, 9 KO). Jego stawką będą pasy WBC International oraz WBC USNBC w wadze junior ciężkiej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: slayer85
Data: 06-05-2014 12:49:28 
Może podkręcając tempo zrzuci trochę balastu :P
 Autor komentarza: ekspertinho
Data: 06-05-2014 17:32:05 
Z tej mąki chleba nie będzie.
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 07-05-2014 04:22:32 
Adam wielkim bokserem nie bedzie, obije troche bumow, srednia klase i tu skoncza sie jego mozliwosci. Sympatyczny czlowiek ale wielkiego talentu nie posiada, ani ciosu ani techniki ponad przecietnosc. Ma bardzo malo walk w rekordzie a czestotliwosc pisania o nim jest zadziwiajaca. Co on takiego osiagnal, kogo pokonal, zdabyl cos jako amator....? Takich bokserow jest tysiace i redakcja Bokser.org ma zamiar o kazdym z nich pisac? Litosci, to ze jest Polakiem to troche za malo moim zdaniem. Jesli rekord bedzie wygladal np.16:0 to nawet nabity dostarczy sens wspominania o nim ale przy 6:0, kto to jest Kownacki, litosci, nie ma tematow do poruszenia?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.