Archiwum wiadomości z dnia: 2014-04-25

 
ADAMEK ZNÓW W POLSCE: WALCZĘ O MIEJSCE W EUROPARLAMENCIE

- Przyleciałem do ojczyzny. Wiadomo, walka o miejsce w Europarlamencie. Nie zakończyłem kariery i myślę, że na jesieni pojawię się w ringu. 25 maj to dzień, w którym muszę zdobyć jak najwięcej głosów, by dostać się do Parlamentu Europejskiego. Będziemy walczyć o Polskę! Adamek mówi prawdę, a prawda boli i dlatego mnie atakują. Nie mam niczego do ukrycia i jestem prawdziwy, taki sam w ringu i w życiu codziennym - mówi Tomasz Adamek (49-3, 29 KO).


LEBIEDIEW: TYLKO ZWYCIĘSTWO

Już dziś wieczorem podczas gali w Moskwie Denis Lebiediew (25-2, 19 KO) zmierzy się w rewanżu z Guillermo Jonesem (39-3-2, 31 KO). Rosjanin zapewnia, że tym razem to on wyjdzie zwycięsko z pojedynku z Panamczykiem i udowodni, że zasłużył na pas WBA w wadze cruiser.
PRAWDZIWA SZKOŁA BOKSU

Przedstawiamy pierwszą - z prawdziwego zdarzenia - Szkołę Bokserską w Polsce. Właśnie w Szczecinie, szkoleniowcy podeszli do naszej dyscypliny metodycznie budując od podstaw przyszłość pięściarstwa w naszym kraju. Zapraszamy do obejrzenia materiału.


W CARSON WSZYSCY W LIMICIE

Bohaterowie jutrzejszej gali w Carson transmitowanej przez stację Showtime uzyskali wymagane limity swoich kategorii. Przypomnijmy, że w walce wieczoru Keith Thurman (22-0, 20 KO) skrzyżuje rękawice z Julio Diazem (40-9-1, 29 KO) o pas federacji WBA dywizji półśredniej w wersji tymczasowej.


REKOWSKI CIĘŻSZY OD McCALLA

Podczas popołudniowego ważenia Marcin Rekowski (13-1, 11 KO) okazał się cięższy od Olivera McCalla (57-13, 37 KO). Polak ważył 109.7 kg, Amerykanin - 106.6 kg. Ich konfrontacja będzie głównym wydarzeniem sobotniej gali "Wojak Boxing Night" w Legionowie. Transmisja d 19:30 w Polsacie Sport.


JENNINGS: MOGĘ POKONAĆ KLICZKĘ

Bryant Jennings (18-0, 10 KO) wierzy, że jest zawodnikiem, który zakończy hegemonię Władimira Kliczki (61-3, 51 KO) w wadze ciężkiej. Pogromca Artura Szpilki chciałby się zmierzyć z Ukraińcem już po zaplanowanej na 24 maja walce z Mikeem Perezem (20-0-1, 12 KO).