GARCIA: JEŚLI MAIDANA ZRANI FLOYDA, TO GO WYKOŃCZY

Floyd Mayweather (45-0, 26 KO) mierzył się w ostatnich kilku latach tylko z klasowymi rywalami i jego najbliższy przeciwnik Marcos Maidana (35-3, 31 KO) na papierze wydaje się być jednym z najsłabszych. Nie martwi się tym trener Argentyńczyka Robert Garcia, który przekonuje, że "El Chino" nie da się stłamsić mentalnie, co jest jego ogromną przewagę nad poprzednikami.

- Większość zawodników zdaje sobie sprawę, że walczy z najlepszym na świecie. Przegrywają kolejne rundy i zaczynają się frustrować, ale Maidana jest inny. On nie dba o to, kto jest jego rywalem i czy przegrywa. Wie, że ma 12 rund i atakuje od początku do końca. Do ostatniego gongu wszystko może się zdarzyć - przekonuje Garcia.

- Jeżeli Maidana trafi czysto odpowiednim ciosem, to na pewno zrani Mayweathera i zdoła go wykończyć niezależnie od tego, która to będzie runda. Damy z siebie wszystko. To trudna walka, ale zrobimy co się da, żeby ją wygrać - zapewnia czołowy trener świata. Pojedynek Mayweather vs Maidana odbędzie się 3 maja w MGM Grand w Las Vegas.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: khorne
Data: 23-04-2014 09:47:36 
Po :
1. słowo "jeśli" jest tutaj kluczowe
2. Amira zranil a nie potrafil wykonczyc..
 Autor komentarza: StasioKolasa
Data: 23-04-2014 11:03:52 
Jak trafi tak jak Mosley to jest szansa na to że dokończy robotę. Pytanie jest takie: Czy Marcos trafi?
 Autor komentarza: canuck
Data: 23-04-2014 17:48:44 
To bedzie bardzo ekscytujaca walka. Teoretycznie czolowy puncher powienien byc ogromnym zagrozeniem dla Maywether. Ale, jak wszyscy wiemy Pieknisia jest BARDZO trudno trafic czystym ciosem.

W walce z Canelo, ktory wspaniale atakuje poteznymi sierpowymi na korpus. Maywether pokazal, ze jest za szybki, za mobilny oraz za zwrotny, aby zostac poteznie trafionym. Ciekawe jak bedzie przeciwko Maidana, bo Maidana napewno sie nie deprymuje, takze bedzie nacieral przez cala walke!?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.