Archiwum wiadomości z dnia: 2014-04-22

 


JONES I LEBIEDIEW PEWNI SWEGO

- Zawsze trenuję sumiennie, ale tym razem robiłem to dwukrotnie ciężej niż zazwyczaj. Mój rywal znalazł się w poważnych tarapatach, bo chcę ten pas zabrać z sobą - powiedział na ostatniej konferencji prasowej przed piątkową walką w Moskwie Guillermo Jones (39-3-2, 31 KO), który zmierzy się z Denisem Lebiediewem (25-2, 19 KO).


BANKS: KLICZKO TO NIE BOJCOW

W ostatnich dniach sporo mówiło się o rzekomo słabszej formie Władimira Kliczki (61-3, 51 KO) przed walką z Alexem Leapaiem (30-4-3, 24 KO). Trener Ukraińca Jonathon Banks zapewnia jednak, że wszystko jest pod kontrolą.

IBF ZARZĄDZA WALKĘ PORTER vs BROOK

Federacja IBF nakazała czempionowi wagi półśredniej Shawnowi Porterowi (24-0-1, 15 KO), aby w kolejnej obronie tytułu zmierzył się z Kellem Brookiem (32-0, 22 KO). Walka ma się odbyć w lipcu. "Showtime" nie ukrywa, że liczył na pojedynek z mocniejszym rywalem.
ARREOLA I JEGO KILOGRAMY

- W tej chwili ważę około 110, 111 kilogramów. Mój trener próbuje ograniczyć mi porcje żywieniowe - deklaruje Chris Arreola (36-3, 31 KO), który 10 maja w Los Angeles zmierzy się w rewanżu z Bermane Stivernem (23-1-1, 20 KO) o wakujący pas federacji WBC kategorii ciężkiej.


HUNTER: ZA ROK KHAN BĘDZIE BARDZIEJ GOTOWY NA FLOYDA

Virgil Hunter ucieszył się, że Amir Khan (28-3, 19 KO) przegrał wyścig o walkę z Floydem Mayweatherem (45-0, 26 KO). Szkoleniowiec Brytyjczyka jest przekonany, że w przyszłym roku "King" i tak dostanie ten pojedynek, a wtedy będzie znacznie bardziej gotowy na to wyzwanie i zdoła pokonać obecnego króla rankingów P4P.


ADAMEK ODRZUCA OSKARŻENIE O PRACĘ DLA MAFII

Tygodnik "Wprost" opublikował artykuł, z którego wynika, że Tomasz Adamek (49-3, 29 KO) w początkowym okresie swojej kariery zawodowej pracował jako ochroniarz jednego z polskich gangsterów. Pięściarz stanowczo odrzuca taki zarzut i zapowiada proces sądowy, w którym będzie dochodził wysokiego odszkodowania za pomówienie.


RING TELEGRAM: 22 KWIETNIA 2014

Najnowsze wieści ze świata boksu zawodowego - Danny Garcia (28-0, 16 KO) przymierza się do zmiany kategorii, Thomas Oosthuizen (20-0-2, 13 KO) zrobi to jeszcze szybciej, a Demetrius Andrade (20-0, 13 KO) pragnie zdetronizować Floyda Mayweathera (45-0, 26 KO) z pozycji króla boksu zawodowego.SZYMAŃSKI I ŁASZCZYK POZNALI RYWALI!

Przed momentem zakończyła się konferencja prasowa promująca galę w Ślesinie pod Koninem, do jakiej dojdzie w piątkowy wieczór 16 maja. W głównej walce wieczoru wystąpi miejscowy pupil Patryk Szymański (10-0, 5 KO), który zaboksuje o międzynarodowy pas federacji WBF kategorii junior średniej oraz tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski.


ZIMNOCH ZA SZPILKĘ W RZESZOWIE?

- Są duże szanse, że Zimnoch zastąpi Szpilkę w Rzeszowie, czekamy tylko na wyniki badań. Dla Krzyska starcie z Nagym Aguilerą to nie problem! - napisał na jednym z portali społecznościowych Tomasz Babiloński, odnosząc się tym samym do tematu występu Artura Szpilki (16-1, 12 KO) podczas czerwcowej gali w stolicy Podkarpacia, na której popularnego "Szpili" zabraknie.