ADAMEK ODRZUCA OSKARŻENIE O PRACĘ DLA MAFII

Tygodnik "Wprost" opublikował artykuł, z którego wynika, że Tomasz Adamek (49-3, 29 KO) w początkowym okresie swojej kariery zawodowej pracował jako ochroniarz jednego z polskich gangsterów. Pięściarz stanowczo odrzuca taki zarzut i zapowiada proces sądowy, w którym będzie dochodził wysokiego odszkodowania za pomówienie.

Publikacja "Wprost" jest według Adamka kontynuacją pomówień oraz insynuacji pod jego adresem, zainicjowanych kilka lat temu książką Jana Cioska i Radosława Kondera. Konder, były członek teamu Adamka (stał w jego narożniku m.in. w trakcie mistrzowskiej walki z Briggsem), sam określający się mianem "człowieka z miasta", miał w ten sposób zemścić się na "Góralu", od którego oczekiwał zapłaty za współpracę. Doszło jednak do ugody między obiema stronami, a Konder przeprosił Adamka za pomówienia. O tym jednak dziennikarze "Wprost" już nie wspomnieli. Publikację tygodnika należy traktować raczej jako element negatywnej kampanii wobec Adamka, który zdecydował się na start w wyborach do parlamentu europejskiego z listy Solidarnej Polski. Przewodniczący tej partii Zbigniew Ziobro zapewnia, że wierzy w uczciwość pięściarza.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Deter
Data: 22-04-2014 14:07:05 
A co na to Zbyszek?
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 22-04-2014 14:13:02 
"Wprost" to lewaki, a ci stosują zawsze nieczyste zagrania. Atak bez pardonu, fałsz, manipulacja społeczna. Adamek wchodząc w politykę musi się liczyć na atak ze strony lewaków. Jak nie będzie potrafił sobie z tym poradzić to zostanie zbesztany z błotem, bo oni tak działają.
 Autor komentarza: Whisper
Data: 22-04-2014 14:17:54 
@Deter
Wystarczy przeczytać cały artykuł.
 Autor komentarza: slayer85
Data: 22-04-2014 14:22:00 
Witamy w polityce. Takie jego kieszonkowe do sportowej emerytury.
@Cooperek
Lewaki czy katole, jedno ścierwo.
 Autor komentarza: docarol
Data: 22-04-2014 14:26:48 
Udaje świętojbl***!!!
Już nikt nie pamięta kiedy kilkanaście lat temu nieświadomy że jest nagrywany, opowiadał dziennikarzowi o tym jak to jakiś gość "dziwki Gołocie załatwiał"(za to najbardziej go nienawidzę). Przed kamerami nie potrafi skleić poprawnie zdania, ale za to za kulisami potrafi płynnym slangiem gangstera nie przebierającym w słowa i w wulgaryzmy przedstawiać swoje poglądy. Poglądy często archaiczne i płaskie jak ziemia w średniowieczu!
Oglądałem jego walki i bardzo mi się podobały, ale jak puszczał parę z ust, to przełączałem kanał bo pierd... od rzeczy jak ten ksiądz Wojciech Majkowski, ten z przed pałacu prezydenckiego, który odprawiał egzorcyzm!

Podejrzewam że wkurzę nie jednego na tym forum, ale niestety już tak mam, że jak słyszę o Adamku i jego poza bokserskich osiągnięciach, to mi się "woda w czajniku gotuje"!
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 22-04-2014 14:33:48 
Nie wiem jak takiego wzorowego katolika jak Adamek, można podejrzewać o takie rzeczy? Już same takie podejrzenia, to grzech!
 Autor komentarza: zgredzik
Data: 22-04-2014 14:47:03 
do docarlo. ze wzgleu na swoje poglady i ludzką postawę zostanies ztutaj wyzwany od lewaków, tęczowych homosi i genderowych pomiotów, oraz euro sługusów, az sie dziwie ze obrońca jedynej właściwej wiary i pogladu cooperek jescze cie nie wyróznił
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryja
Data: 22-04-2014 15:03:03 
Adamek zaczynał jako młotek, fizyczny u gangstera pseudonim "Baca". Był jego ochroniarzem - mówi "Wprost" anonimowy oficer CBŚ. Najbliższy doradca boksera tłumaczy jednak, że mafiosi pojawiali się jedynie w otoczeniu byłego trenera. W uczciwość Adamka wierzy też Zbigniew Ziobro. - Wartości traktuje poważnie - mówi.
Bokser zapowiedział już, że wytoczy "Wprost" proces. - Powtarzanie pomówień i insynuacji stanowi naruszenie dóbr osobistych i obowiązującego prawa. Zamierzam dochodzić wysokiego odszkodowania - napisał na swoim facebookowym fanpage'u. - Dziennikarze piszący tekst mieli świadomość, że autor pomówień przeprosił mnie za zawarte w książce insynuacje i wyrządzoną mi krzywdę. Okoliczność ta dodatkowo przemawia na ich niekorzyść - stwierdził

Adamek jest jedynką Solidarnej Polski na Śląsku. Bokser zapowiedział, że w Parlamencie Europejskim będzie "bronił życia nienarodzonych dzieci", a do Brukseli zamierza wnieść Jezusa.
Wprost" twierdzi jednak, że problemem Adamka w wyborach będzie książka "Tomasz Adamek. Historia Prawdziwa" napisana przez dziennikarza sportowego Jana Cioska i Radosława Kondera - biznesmena i byłego członka bokserskiego teamu Adamka. "Konder, który w książce sam określa siebie jako "człowieka z miasta", nie kryje, że idzie mu o zemstę. Twierdzi, że bokser nie rozliczył się z nim finansowo" - pisze "Wprost".

Adamek tłumaczy dziś, że autorzy chcieli od niego pieniędzy. Publikacja książki była karą za brak zapłaty. - To kłamstwa - mówi Adamek na temat zarzucanych mu związków z mafią, antysemityzmu i brania sterydów.

Od początku 2007 r. współpracownicy dawnego trenera Adamka, Andrzeja Gmitruka, domagali się pieniędzy. "Bokser zapłacił wtedy Gmitrukowi, ale Konder wciąż się domagał zapłaty dla siebie. A gdy nie dostał pieniędzy, opublikował paszkwil" - tłumaczy Stanisław Skrzyński, przyjaciel i doradca Adamka.

Pracownik fizyczny "Bacy"

Dziennikarze "Wprost" podsunęli Skrzyńskiemu długą listę gangsterów, z którymi pod koniec lat 2000 miał kontakty Tomasz Adamek. Ten tłumaczy jednak, że to koledzy jego trenera Andrzeja Gmitruka. - Ja przyjechałem z Gilowic i nikogo w Warszawie nie znałem. Andrzej przyprowadzał różnych ludzi i mówił, że będą nam pomagali - mówi bokser.

- Adamek zaczynał jako młotek, fizyczny u gangstera pseudonim "Baca". Był jego ochroniarzem. Stał na bramce w lokalu Piekiełko w Istebnej - poinformował "Wprost" oficer CBŚ. Baca został później skazany na 13 lat więzienia za kierowanie grupą przestępczą.

"Ten sam oficer CBŚ opowiada nam, że na początku kariery jednym ze sponsorów Adamka był Tadeusz Wolak ps. "Kitka", brat znanego gangstera o pseudonimie "Brzytwa". "Kitka" płacił Adamkowi za walki, liczył jednak, że w pewnym momencie ta inwestycja się zwróci" - pisze "Wprost
 Autor komentarza: CELko
Data: 22-04-2014 15:15:50 
Tylko że to sama prawda, kto niby chciałby sponsorować Adamka walczącego przeciwko Węgrom który nie miał niewiadomo jakiego stylu.
 Autor komentarza: BrunonTrocki
Data: 22-04-2014 15:19:08 
PIER...... O SZOPENIE, zawsze ale to zawsze wśród bokserskiej braci znajdzie się grupka spod ciemnej gwiazdy. Sam na Śląsku należe do jednego klubu bokserskiego i normalką jest, że znajdą się tutaj ludzie którzy ćwiczą bo chcą i tacy którzy ćwiczą żeby się naparzać na ulicach i przynależą do różnych grup. I siłą rzeczy każdy każdego zna...
GADANIE O IDEALNYM CZYSTYM I PRZEJRZYSTYM KATOLIKU KTÓRY ZNA I MAŁE KLUBY I MA ZAWODOWY SZTAB NA ŚWIATOWYM POZIOMIE - KTÓRY ZNA SAMYCH ŚWIĘTYCH I PORZĄDNYCH OBYWATELI - TO BZDURA

Nie twierdzę, ze Adamek to Gangsta ale na pewno swoje za uszami ma - a za średniowieczne poglądy ma u mnie takiego minusa, że nie zważam nawet na osiągnięcia.

Mam poglądy lewicowe NIE CZYTAJCIE TEGO JAKO SLD CZY INNE GÓWNO - jestem za człowiekiem a nie ideologią bo w jej imieniu zrobiono tylko krzywdę ludziom - patrząc na każdą epokę.
 Autor komentarza: conceptofpower
Data: 22-04-2014 15:20:23 
Podziwiam was za upor w szerzeniu zawisci i "sr*niu" we wlasne gniazdo. Niewiele grup potrafi to robic w tak konsekwentny sposob...lol..
Widze, ze im jestes wiekszym uosobieniem sukcesu, tym masy na ciebie ruszaja jak lawina toczaca sie z gor.
 Autor komentarza: CELko
Data: 22-04-2014 15:22:59 
Brunon ty Lewaku, Janusz z tobą zrobi porządek :D
 Autor komentarza: Artur1969
Data: 22-04-2014 15:26:12 
No cóż, prawda o Pieniążku zaczyna wypływać, bo jak śpiewał Liroy, gówno zawsze wypłynie na powierzchnię.

Ale po Góralu nie ma co jeździć, bo jest taki jaki jest - pazerny, a wiadomo, że europoseł na biedę nie narzeka. Fartowna kariera w boksie, a zwłaszcza cudem zdobyty pas w półciężkiej przez pokonanie topornego Briggsa (szybko zweryfikowany przez Chada Dawsona)widocznie nie wystarczyła. W pazerności i głupocie zachciało mu się być politykiem, a przecież wiadomym jest, że jak się ma jakieś brudy, to prasa szybciutko to wyciągnie.

Teraz oczywiście to wszystko wina Gmitruka, a przecież pamiętam jak dziś wywiady z Adamkiem, gdzie twierdził, że Gmitruk jest jak ojciec... Tyle jest właśnie warta Adamkowa lojalność...

O pomstę do nieba woła tylko jakość naszej klasy politycznej takiej jak p. Ziobro, który w rozpaczy przedwyborczej bierze do szeregów ludzi pokroju Adamka, który mam cichą nadzieję - pociągnie go na dno.

A co do pisma Wprost, to jest jakie jest, ale nie sądzę, żeby byli na tyle głupi i porwali się na publikację bez odpowiednich materiałów...
 Autor komentarza: CELko
Data: 22-04-2014 15:26:22 
Ja mam poglądy takie że Adamek powinien wyjechać w góry i tam udawać prawdziwego górala żyjącego pośród stada baranów.Mógłby on tam wygłaszać orędzie do narodu.Baran tyle samo zrozumie co człowiek.
 Autor komentarza: BrunonTrocki
Data: 22-04-2014 15:26:54 
CELko

Janusz, Mariusz, Dariusz, Michał, Iwona, Marysia córka Zdzisia - gówno zrobi nie porządek - może se poklikać w komputer i napisać co mu "ni pasi", ale po mnie to spłynie BO TYLKO TO NAPISZE I KROPKA.

Nie wiem, po co się rozwodzić nad takimi tematami.
 Autor komentarza: Shawn6
Data: 22-04-2014 15:42:17 
Z Kieliszka awansował na Młotka ? xD
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryja
Data: 22-04-2014 15:44:35 
tak to juz jest bracia jeden pracuje u kielbasy , schabowego ,karkówki lub kabanosa , a drugi zostaje parowką , zalezy co komu pisane :)
 Autor komentarza: beniaminGT
Data: 22-04-2014 15:48:39 
docarol:

"(...)Poglądy często archaiczne i płaskie jak ziemia w średniowieczu!"

Ziemia w średniowieczu była okrągła. Owszem, koncepcje płaskości Ziemi były wówczas bardziej popularne niż obecnie, ale pogląd dominujący i ogólnie przyjęty, to oczywiście pogląd o kulistości Ziemi.

BrunonTrocki:

"Mam poglądy lewicowe NIE CZYTAJCIE TEGO JAKO SLD CZY INNE GÓWNO - jestem za człowiekiem a nie ideologią bo w jej imieniu zrobiono tylko krzywdę ludziom - patrząc na każdą epokę."

Ideologia, to grupa poglądów na jakiś temat. Masz jakieś w miarę spójne poglądy na jakiś temat - wyznajesz jakąś ideologię.

Gadanie, że jesteś za człowiekiem, a nie za ideologią, to poziom wiecu wyborczego dla niezbyt mądrej publiki. Widziałeś ty kiedykolwiek człowieka, że za nim jesteś? Nie! Widziałeś konkretne, różniące się pod każdym możliwym względem jednostki, których interesy wchodzą co rusz w kolizję. Być za człowiekiem, to w tym sensie być za wszystkimi i przeciwko wszystkim. Czyli nonsens. Trzeba się za czymś opowiedzieć.

Ty opowiedziałeś się za lewicą, czyli ideologią złodziei, nieudaczników, bandytów, degeneratów i satanistów. Grupa ta oczywiście odpowiada za największe rzezie i ludobójstwa dokonane w imieniu ideologji i dobra człowieka.

Co się zaś tyczy Adamka, to zarzut jest typowo demokratyczny - czyli głupi jak cholera. Adamek pracował dla konkretnej osoby podejrzewanej o to, czy tamto. Nazywanie tego pracą dla mafji jest śmieszne. Ja, jak przychodzę komuś wykonać jakąś usługę, to nie pytam się kim on jest i jak zarabia na życie. Może to mafiozo i przycinając mu zieleń też pracuję "dla mafji".

Zabawne są te hasła klucze - mafia... Po co jakieś konkrety?!
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryja
Data: 22-04-2014 15:59:28 
Data: 22-04-2014 15:48:39
docarol: Ja, jak przychodzę komuś wykonać jakąś usługę, to nie pytam się kim on jest i jak zarabia na życie. Może to mafiozo i przycinając mu zieleń też pracuję "dla mafji

O Jezusie ojciec nie chce nawet pytac o jaka usluge chodzi :) ale zeby sie nie wstydzic to juz lekka przesada i glosno sie tym chwalic jakich czasow dozyl ten kraj :)
 Autor komentarza: BrunonTrocki
Data: 22-04-2014 16:01:14 
beniaminGT

"Ty opowiedziałeś się za lewicą, czyli ideologią złodziei, nieudaczników, bandytów, degeneratów i satanistów. Grupa ta oczywiście odpowiada za największe rzezie i ludobójstwa dokonane w imieniu ideologji i dobra człowieka." - takie łatki można przykleić każdym poglądom.

A mówienie, że jestem za człowiekiem a nie za ideologią rozumujesz nadzwyczaj uszczypliwie - każdy ma swój pomysł na życie, ideologie, wyznania itp. ja mówię, że nie obchodzą mnie one, mam swój spontaniczny ale etyczny punkt widzenia w zależności od sytuacji w jakiej się znajduję. Nie mogę ślepo patrzeć na swoją ideologię bo nie ma rzeczy doskonałych i w wielu sytuacjach ośmieszyłbym się "twardo stawiając na swoim" - i niemal każdy się o tym w życiu przekonał.

Pisanie tutaj o takich rzeczach jest co najmniej niewygodne, rozmowa jest wygodniejsza niż korespondencja w komentarzach - bo temat rozległy a i nie adekwatny do portalu na jakim się znajdujemy.
PZDR.
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryja
Data: 22-04-2014 16:02:20 
przeprasza ojciec brata docarol to brat Autor komentarza: beniaminGT
Data: 22-04-2014 15:48:39 wykonuje jakies uslugi :)
 Autor komentarza: BrunonTrocki
Data: 22-04-2014 16:13:07 
PS inkwizycja to również rzeź - i żaden komuch nie wpadał na tak wyszukane metody zadawania bólu.
 Autor komentarza: UrbanHorn
Data: 22-04-2014 16:19:32 
beniaminGT - dobrze napisane!

Wierzymy lub jak kto woli wyznajemy tzw. systemy wartości. Ludzie są ich nośnikiem a w porywach kreatorem.

Co do Adamka - szkoda, że tak wiele tu uproszczeń, ocen, sądów... Szkoda, że nie ma szacunku chociażby za to, że ma odwagę głosić nie raz kontrowersyjne poglądy. Możemy się z nimi nie zgadzać, ale pomyślmy ilu konformistów nas otacza? A może raczej pozerów, którzy nie mają odwagi się odkryć.

A co właściwie się zarzuca Adamkowi? Moim zdaniem hipokryzję.
Czy jednak słusznie?

Może problem leży w krytykantach, którzy nie wierzą w to, że Adamek wierzy w to co głosi?
Bo jeśli wierzy, to mamy problem braku akceptacji dla inności, co nie jest cechą lewicowców.
Może więc obecna tu lewica zastanowi się czy jest lewicą?

A tak poza wszystkim nie da się niezauważyć, że Polacy w olbrzymiej skali mają światopoglądowo odchylenie konserwatywne (niekoniecznie związane z czynnym katolicyzmem lecz wynikające w wyznawania wywodzącego się jednak z wiary chrześcijańskiej systemu wartosci) i co raz częściej poglądy liberalne w sferze gospodarki, co pięknie wykorzystuje tzw. nowoczesna lewica.

A twierdzenie, że Pani Grodzka Panią Grodzką nie jest, nie jest czymś odosobnionym i niekoniecznie musi wynikać z głębokiej wiary w Boga. Przecież nie tak dawno 99% tego forum oburzało się, że Holyfield wyleciał z amerykańskiego BB. Za co? Za głoszenie prawdy?
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 22-04-2014 16:24:18 
good night left side....o tym ze adamek nie nadaje sie na zadnego posla albo w ogole kogos kogo sluchac mialo byc wiecej niz 1000 osob to wiem takze bez czytania tego lewackiego scierwa
 Autor komentarza: tapir
Data: 22-04-2014 16:24:40 
beniaminGT
'Owszem, koncepcje płaskości Ziemi były wówczas bardziej popularne niż obecnie, ale pogląd dominujący i ogólnie przyjęty, to oczywiście pogląd o kulistości Ziemi.'

O czym ty piszesz? Czy ty znasz historię?
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 22-04-2014 16:26:45 
Nie znam tej historii nie wypowiadam się możliwe ze pewne lewicowe środowiska chcą Adamkowi zaszkodzić taka jest polityka brudna i dozwolone są ciosy poniżej pasa...


Andrzej Gołota był ochroniarzem Pershinga jednego z współzałożycieli z tez nie żyjącym Kiełbasa i masa gangu z Pruszkowa.Pershing był zafascynowany Jerdusiem jak mówił na Gołotę.W trakcie walki Gołota - Grant widać jak Pershing wyskakuje w górę z radości jak Andrzej posłał Grana na deski.Podobno 80 tys$ postawił Pershing na wygraną Gołoty.
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 22-04-2014 16:35:20 
beniaminGT

lubie cie za nietuzinkowe poglady prawicowe ale ......hehe.......w 15 wieku byla tylko jedna prawda, mianowicie taka ze ziemia jest plaska......zeglarze ktorzy mieli plynac na rejs z kolumbem bali sie ze spadna z krawedzi swiata
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 22-04-2014 16:38:45 
dodam tylko że wprost jest okrutnie lewackie i jak gazeta wyborcze przedstawia tylko jedną stronę medalu to są pisma propagandowe jak kiedyś trybuna ludu i kierowane przez lobby homoseksualne popierające tęczowa propagandę to daje dużo do myślenia.
 Autor komentarza: ArktycznaMalpa
Data: 22-04-2014 16:39:44 
ale tu Januszy

ja ja ja ja ja janusz!!!!!! hahaaa

myslicie ze jak sie jest katolikiem to nie mozna byc lewakiem?
Adamek nie ma tak naprawde zadnych pogladow nic nie wie o gospodarce najchetniej zrobil by panstwo katolickie i dal Jezusa na krola polski.

A Solidarna Polska to chyba najbardziej czerwona partia w polszy ale Adamek o tym nie wie hahha.
 Autor komentarza: beniaminGT
Data: 22-04-2014 16:40:31 
BrunonTrocki:

"PS inkwizycja to również rzeź - i żaden komuch nie wpadał na tak wyszukane metody zadawania bólu."

Świętej inkwizycji komuchy i lewaki dorobiły czarną legendę. Chyba nie wierzysz, że członkowie Świętego Oficjum zajmowali się budowaniem przyrządów do tortur. Bądźmy poważni. Rzeź? Większość sądzonych było uniewinnianych bądź skazywanych na "surowe kary" w postaci pielgrzymki. Na śmierć zostało skazanych 1.5% przypadków - zazwyczaj takich, w których heretyk był jednocześnie bluźniercą. Święta inkwizycja uratował od śmierci więcej ludzi niż uśmierciła, gdyż póki Święte Oficjum nie zostało nałożone, ludzie dokonywali na heretykach brutalnych samosądów. A że niepiśmienna i zawistna tłuszcza w ocenie sytuacji jest mniej odpowiedzialna niż wykształcony biskup, który czasem miesiącami prowadził daną sprawę, to ofiar i krzywd w ciemnych czasach przedinkwizycyjnych było sporo.
 Autor komentarza: BrunonTrocki
Data: 22-04-2014 16:52:44 
Benia Dżi Ti

Make my day men!!! ;) ;D Joanna D'arc likes it.
 Autor komentarza: BrunonTrocki
Data: 22-04-2014 16:52:45 
Benia Dżi Ti

Make my day men!!! ;) ;D Joanna D'arc likes it.
 Autor komentarza: beniaminGT
Data: 22-04-2014 16:54:07 
LegiaPany:

"beniaminGT

lubie cie za nietuzinkowe poglady prawicowe ale ......hehe.......w 15 wieku byla tylko jedna prawda, mianowicie taka ze ziemia jest plaska......zeglarze ktorzy mieli plynac na rejs z kolumbem bali sie ze spadna z krawedzi swiata"

Ne, kolego. Kolumb chciał dotrzeć do Indyj ( mieszkańców Ameryki nazwał Indianami ). Jak doskonale wiesz Indie są na wschodzie, a Kolumb wypłynął na zachód. Taki pomysł bez założenia o kulistości Ziemi raczej nie dostałby wsparcia rządowego :)
 Autor komentarza: BrunonTrocki
Data: 22-04-2014 16:55:54 
Poza tym powiedziałem już że to nie miejsce na takie dyskusje...
Siedzisz tam z wikipedią i brandzlujesz się z "trafnymi odpowiedziami" spokojnie chłopie, ja nie dyskredytuje twoich poglądów, sczilałtuj i pogadajmy na temat boksu.
Jak chcesz żebym ci przyznał racje itp. to spoko MASZ RACJĘ W SWYCH WYWODACH"
 Autor komentarza: Mario1977
Data: 22-04-2014 16:56:05 
Witam po dłuższej przerwie.

Widzę, że Tomek nie ma lekko. Cokolwiek by nie zrobił to jest be:

Nie rozumiem problemu jaki mają niektórzy krytykujący Adamka za kandydowanie do europarlamentu.
Po 1 to każdy może kandydować
Po 2 żeby Adamek się nie dostał wystarczy na niego nie głosować
Po 3 czemu nikt nie dopier... się do byłych sportowców
- Maćka Żurawskiego
- Otylki Jędrzejczak
- Iwona Guzowska
- Leszek Blanik
- Cezary Kucharski
- Maciej Zieliński
czy znanych z tego, że są nie wiadomo kim czyli
- do chłopa z cyckami czyli do Grodzkiego - Bęgowskiego,
- do Weroniki Marczuk

Czy według tych co atakują Adamka powyżsi na polityce się znają?
 Autor komentarza: BrunonTrocki
Data: 22-04-2014 16:59:00 
Mario1977

Jak najbardziej jestem przeciw tym ludziom w polityce (chyba że na szczeblu lokalnym, jakieś samorządy itp. jako ludzie od sportu i działacze w tym temacie)
A mówimy o Tomciu bo to o nim artykó i portal bokserski.
 Autor komentarza: ArktycznaMalpa
Data: 22-04-2014 17:07:07 
Janusze opanujta sie!
 Autor komentarza: roycer
Data: 22-04-2014 17:08:04 
Jedyną Mafią w jakiej siedzi jest kk. czyt koścół katolicki.
Pzdr
 Autor komentarza: Mario1977
Data: 22-04-2014 17:08:52 
BrunonTrocki

Ok, ale zamiast pisać o tym, że Wprost, który kocha atakować prawicowe partie odgrzał kotleta, którym jest książka za którą już Tomka dawno przeprosili obecni tutaj atakują Adamka, bo kandyduje.
 Autor komentarza: beniaminGT
Data: 22-04-2014 17:10:26 
BrunonTrocki:

"Benia Dżi Ti

Make my day men!!! ;) ;D Joanna D'arc likes it."

Pani Joanna d'Arc nie została spalona przez Świętą Inkwizycję, lecz przez samozwańczy trybunał angielskich dzikusów, którzy przy pomocy jednego zawistnego kapłana dokonali tego politycznego mordu. Na proces Dziewicy Orleańskiej został oddelegowany z Watykanu legalny inkwizytor. Nie zdążył dojechać. A ów kapłan, który klepnął tą farsę, został ukarany, o ile dobrze pamiętam ekskomuniką.
 Autor komentarza: BrunonTrocki
Data: 22-04-2014 17:13:02 
Benio Dżi Ti

patrz co napisałem wyżej, błagam. Też mam dostęp do wikipedii.
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 22-04-2014 17:22:08 
beniamingt

jezu.....przeciez wiem ze chcial do indii ale rzad dal mu te 3 statki jako eksperyment, tylko dlatego ze postawil "jajko na stojaco" na stole krolewskim

wiekszosc byla pewna ze spadnie z krawedzi
 Autor komentarza: rocky86
Data: 22-04-2014 17:28:30 
Adamek chce wejść do polityki, to musi być gotowy na tego typu ataki w mediach sprzyjających stronie przeciwnej, to tyle. Co do samego artykułu to jest to odgrzewany kotlet sprzed wielu lat i jak już ktoś napisał kotlet za którego już go przepraszano po wygranej rozprawie sądowej. Nie wiem czym się ludki podniecają. Z czego ma się tłumaczyć? Wszystko już zostało powiedziane lata temu, sprawę wygrał, racja leży po jego stronie.
 Autor komentarza: glaude
Data: 22-04-2014 17:37:06 
@beniamin GT:
"Ne, kolego. Kolumb chciał dotrzeć do Indyj ( mieszkańców Ameryki nazwał Indianami ). Jak doskonale wiesz Indie są na wschodzie, a Kolumb wypłynął na zachód. Taki pomysł bez założenia o kulistości Ziemi raczej nie dostałby wsparcia rządowego :)"

Tylko zapomniałeś dodać, że Marco Polo (za którego wyprawą stało papiestwo i którą finansowało) wybrał się do Chin właśnie po wiedzę geograficzną i mapy chińskie. Były one o wiele dokładniejsze i bardziej nowoczesne od europejskich. Przez przecieki z Turcji, Hiszpania i Portugalia dysponowała mapami, ale zniekształconymi- bo Turcy bronili monopolu na handel pieprzem itp. Mieli z tego olbrzymi dochód i nie chcieli się dzielić z Europą. Jedyną drogą, której Turcy nie bronili, była więc ta na zachód, co zgodnie z doniesieniami z dalekiego wschodu (plotki z Chin od kupców), było możliwe.

P.S.
Według wszelkich prawdopodobieństw Marco Polo był Chorwatem. W mieście Korczuli, na wyspie o tej samej nazwie jest muzeum w domu rodzinnym Marco. W sumie to ruina, ale warto ją zobaczyć. Sam Polo był oficerem w służbie republiki Weneckiej- co byoł dobra przykrywką dla papiestwa, gdyż ruszył niby w wyprawę typowo handlową.
 Autor komentarza: beniaminGT
Data: 22-04-2014 17:38:16 
BrunonTrocki:

"Siedzisz tam z wikipedią i brandzlujesz się z "trafnymi odpowiedziami" spokojnie chłopie, ja nie dyskredytuje twoich poglądów, sczilałtuj i pogadajmy na temat boksu.
Jak chcesz żebym ci przyznał racje itp. to spoko MASZ RACJĘ W SWYCH WYWODACH""

Jestem mega sczilałtowany. Nie obawiam się o dyskredytację moich poglądów, ani nie oczekuję, że się ze mną zgodzisz. Moje wpisy to sprostowania i uzupełniacze wiedzy, które umieszczam, byś mógł z nich skorzystać, bo widzę, że jesteś w potrzebie.

PS. Chciałbym, by to, o czym piszę można było znaleźć w Wikipedji. Za sto lat powinno już być.

LegiaPany:

"jezu.....przeciez wiem ze chcial do indii ale rzad dal mu te 3 statki jako eksperyment, tylko dlatego ze postawil "jajko na stojaco" na stole krolewskim

wiekszosc byla pewna ze spadnie z krawedzi"

A ta pewność była tak wielka, że popłynęli na pewną śmierć :)
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 22-04-2014 17:46:49 
beniaminGT

tak, tak w tamtych czasach bylo.......niekiedy ludzie godzili sie ze smiercia jezeli taki byl rozkaz bo i tak nie mogles zrobic nic innego...przeciez nie bylo zadnych praw czlowieka.....byles sluga byles mniej warty logiczne chyba nie? a przeciez nie byles tez po szkole wiec robiles to co naopowiadal ci kapitan czy ktokolwiek bo i tak nie wiedziales inaczej...
 Autor komentarza: beniaminGT
Data: 22-04-2014 17:49:39 
glaude:

"Tylko zapomniałeś dodać, że Marco Polo..."

Ale Ty nie zapomniałeś...
 Autor komentarza: beniaminGT
Data: 22-04-2014 18:00:19 
LegiaPany:

"tak, tak w tamtych czasach bylo.......niekiedy ludzie godzili sie ze smiercia jezeli taki byl rozkaz bo i tak nie mogles zrobic nic innego...przeciez nie bylo zadnych praw czlowieka.....byles sluga byles mniej warty logiczne chyba nie? a przeciez nie byles tez po szkole wiec robiles to co naopowiadal ci kapitan czy ktokolwiek bo i tak nie wiedziales inaczej..."

Nie uważam żadnej z epok historycznych za światłą. Ale przestrzegam przed myleniem prawdy z propagandą. Ty znasz historię z filmów i książek, które w 90% ją szkalują. Słynna rycina wizji świata, na bazie której ludzie uwierzyli, że w średniowieczu uważano, że Ziemia jest płaska, pochodzi z początku XIX wieku.

Słynny historiozof francuski, Aleksy de Tocqueville, pisze o czasach przed rewolucyjnych ( przed 1789 ): "Stary porządek był naszpikowany wolnościami, które są dla dla współczesnych nie do pojęcia." A pisał to w XIX wieku. W czasach, które w porównaniu do naszych były wybitnie wolnościowe.

To dziś człowiek nie ma żadnych praw, poza takimi, które są mu do niczego potrzebne lub które mu szkodzą. Możesz iść na paradę pedałów, możesz iść na wybory. Ale nie możesz wyciąć drzewa ani zapalić ogniska na "swojej" ziemi. Wolność jak jasny chuj.
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 22-04-2014 18:12:58 
beniaminGT

to wiem ale ty tez chyba czytales tylko o tamtych czasach wiec procent mozliwych falszow jest chyba taki sam w "twoich" ksiazkach jak i w "moich" czy nie? chyba ze sadzisz od razu ze tylko ty masz dostep do "prawdziwej" literatury


chyba nie musze przypominac ci jak odbywaly sie np. spowiedzi w tamtych czasach, byles biedny nie3 dostales rozgrzeszenia......ten fakt troche przemawia na przekor tezie de toqueville'a z reszta "czasy przedrewolucyjne" mogly byc np miedzy 1650-1750 a my tu mowimy o latach 1450-1500

to ze dzis taka wolnosc jest do dupy to fakt ale to ze ludzie wtedy "byli wolni" (mowie o tych czasach 1450-1500) to mit albo bledna definicja "czasow przedrewolucyjnych" bo czas przedrewolucyjny to w sumie teoretycznie kazdy czas przed robespierre
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 22-04-2014 18:13:59 
WIDZIELISCIE CO BRIGGS ZROBIL NA KONFERECJI WLADKA??????
 Autor komentarza: BrunonTrocki
Data: 22-04-2014 18:19:49 
beniaminGT

Jestem mega sczilałtowany. Nie obawiam się o dyskredytację moich poglądów, ani nie oczekuję, że się ze mną zgodzisz. Moje wpisy to sprostowania i uzupełniacze wiedzy, które umieszczam, byś mógł z nich skorzystać, bo widzę, że jesteś w potrzebie.

Nie jestem w potrzebie, jak będę to zagadam. Piszesz rzeczy tendencyjnie, opisujesz konkretne przykłady, gdy ja posłużyłem się ogólnikiem w odniesieniu do artykułu powyżej.
Na kazdego można znaleźć haka, historia jest długa i kręta - prawicowcy lewicowcy centrowcy ci u góry i na dole oraz ci w skos. Każdy ma coś za uszami bo historia to miliony lat a nie ostatni tydzień.
I nie zmienia to w żaden sposób mojego stwierdzenia, że jestem za człowiekiem a nie za ideologią - wytłumaczenie wcześniej zamieściłem - odszukaj jak chcesz albo i nie.
Odpuść już, JESTEŚ WIELKI I WIESZ NAJLEPIEJ, POKONASZ MNIE W RINGU, POKONASZ W MATEMATYCE I NAJLEPIEJ ZAPINASZ FOCZKI, AMEN.
 Autor komentarza: BrunonTrocki
Data: 22-04-2014 18:24:30 
Benio dżi Ti

Jeszcze jedno o czym pisałeś do Legionisty: "Nie uważam żadnej z epok historycznych za światłą. Ale przestrzegam przed myleniem prawdy z propagandą. Ty znasz historię z filmów i książek, które w 90% ją szkalują. Słynna rycina wizji świata, na bazie której ludzie uwierzyli, że w średniowieczu uważano, że Ziemia jest płaska, pochodzi z początku XIX wieku."

Widać masz dostęp do wiedzy tajemnej a my, plebs i swołocz, NIE.
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 22-04-2014 18:25:31 
BrunonTrocki

no wlasnie o tym pisalem.....dlaczego zrodla informacji beniamina maja byc lepsze od moich????
 Autor komentarza: endriu
Data: 22-04-2014 18:28:43 
To nie nowość o Adamku Dawno temu sie o tym głośno mówiło
A ja jestem ciekaw tylko tego procesu zapowiedzianego przez Tomaszka, przypominam iż po publikacji książki "Adamek historia prawdziwa" Góral groził Konderowi procesami i jak wiadomo do niczego takiego nie doszło
 Autor komentarza: muzgurak
Data: 22-04-2014 18:31:34 
http://www.youtube.com/watch?v=imvkvOKoupI
 Autor komentarza: Chinaski1
Data: 22-04-2014 18:36:25 
Wprost to szmatławiec, który goni za sprzedażą. Trudno go posądzać o sympatie. Jest taki jaki redaktor naczelny i sekretarze. Napierdala i w lewo i w prawo. Nie jest spozycjonowany. W swojej historii nawalał w każdą stronę. Padło na Adamka- bo jego decyzja polityczna jest kontrowersyjna. Osobiście nie wróżę mu sukcesu (Adamkowi). Nie na Śląsku, nie z tą partią, nie z tymi poglądami. Uważam, ze chłop robi błąd. Natomiast sprawa sądowa będzie bardzo ciekawa a odszkodowanie Adamek wyśrubuje. Ale niech się gryzą. Gawiedź będzie miała o czym czytać.
 Autor komentarza: Artur1969
Data: 22-04-2014 18:38:10 
Briggs jest niesamowity:)

http://www.youtube.com/watch?v=JhUFOzpRLOs
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 22-04-2014 18:41:33 
artur

briggs w bojowym nastroju....wedlug mnie wladek jak zwykle nie wyjdzie z takim zwierzeciem do ringu....tu nie chodzi o reslistyczne szanse briggsa ale o to ze wladek nie lubi kalkulowac...jezeli nie jest pewny wygranej to nie walczy - proste
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 22-04-2014 18:43:34 
*realistyczne
 Autor komentarza: LennoxLewisLion
Data: 22-04-2014 18:45:24 
Trzeba przyznać,że Briggs jak na swoje 42 lata wygląda imponująco.
Wiadomo,że mięśnie nie walczą,ale chciałbym tak wyglądać w tym wieku.
 Autor komentarza: muzgurak
Data: 22-04-2014 18:47:17 
Legia ot i sedno calej kariery wlada kalkulacja z tym ze bardziej" mdla niz zimna ". Ostatnie zdanie Brigsa szacun za to.
 Autor komentarza: glaude
Data: 22-04-2014 19:57:09 
@beniaminGT
To co piszesz to w dużej części nieprawda. Inkwizycja to późnośredniowieczne NKWD. Niszczyło ludzi na różne sposoby: uśmiercali indywidualnie (naukowcy, kobiety- tzw. czarownice), zbiorowo (całe narody jak: Indianie, czy "nasi" Prusowie i Jaćwingowie), torturowali, szykanowali, dyskredytowali działalność. A "O obrotach ciał niebieskich" Kopernika, to kto niby na czarną listę wsadził- krasnoludki?

Nauka uciekała z muzułmańskiej części Hiszpanii do chrześcijańskiej, bo zaczęła byc prześladowana przez meczetowych prymitywów. To był dorobek od starożytnej Grecji i Indii poprzez arabskie osiągnięcia. Dopiero z Hiszpanii renesans naukowy przeniknął do Włoch, Francji i Anglii. Jednak tak naprawdę "myśl" chrześcijańska jeszcze długo blokowała rozwój nauki. Darwin w XIX w mial jeszcze pod górkę w związku z dominującą i "niepodważalną" pozycją Biblii.
Na szczęście w nauce trzeba mieć na wszystko dowód, I takie dowody zarówno w starych dokumentach jak i materiale archeologicznym przemawiają przeciwko twoim "rewelacjom".
 Autor komentarza: beniaminGT
Data: 22-04-2014 20:07:36 
LegiaPany:

"beniaminGT

to wiem ale ty tez chyba czytales tylko o tamtych czasach wiec procent mozliwych falszow jest chyba taki sam w "twoich" ksiazkach jak i w "moich" czy nie? chyba ze sadzisz od razu ze tylko ty masz dostep do "prawdziwej" literatury"

Pytanie czy swoją wiedzę opierasz na edukacji, której zostałeś poddany, czy poszukujesz również wiedzy na własną rękę. Jeśli to pierwsze, to wiesz tyle, ile się dowiedziałeś w szkole i ile zobaczyłeś w telewizji. Są to prawie same kłamstwa. Jeśli szukasz na własną rękę, to może być różnie. Albo będziesz miał szczęście i trafisz na coś wartościowego, albo pecha i dalej nic nie będziesz wiedział.

Na szczęście wiedza najbardziej wartościowa nie potrzebuje źródeł, lecz pochodzi z umysłu. Przykładowo, tylko imbecyl może wierzyć, że wiedza, którą serwuje się za darmo ( "edukacja narodowa" ) może mieć jakąkolwiek wartość. Podobnie, tylko imbecyl może wierzyć, że ci, na których pracuje całe życie, chcą jego oświecenia intelektualnego czy moralnego.

Innymi słowy, nie potrzeba żadnej wiedzy szczegółowej, by powziąć dość bezpieczne założenie, że wersja oficjalna to same kłamstwa.

Umysł ludzki potrafi dostrzec, że każdy ustrój i każda epoka, ma swoje rozwiązania i swoje ideały. Potrafi też dostrzec, że ma swoje problemy i swoją potrzebę ostania się. Jednym z tych sposób jest szkalowanie innych ustrojów czy epok. Naprawdę nie potrzeba żadnej wiedzy historycznej, by poddać w wątpliwość wersję oficjalną. Zwłaszcza w obliczu problemów danego ustrojstwa. Przodowali w tym komuniści. Rewolucję przemysłową, która wzbogaciła masy biedoty europejskiej przedstawili, jako ponury okres wyzysku. Według tych geniuszy Święta Inkwizycja zabiła więcej ludzi niż dwie wojny światowe.

Podobną taktykę stosują demokraci. Syf na około, to straszą "dyktaturą". Uśredniając, "dyktatura" nie jest gorsza niż "liberalna demokracja". Dyktatura może stworzyć więcej problemów, ale ma też większą zdolność do ich rozwiązania. Żaden demokrata tego jednak nie powie, choć to fakt. Woli szkalować konkurencję do upadłego.

Ale najbardziej tą prawdę pokazuje szkalowanie przez faszystów tak zwanej anarchji. Ludzie znają wojny, korupcję, ludobójstwa, pauperyzację, łamanie podstawowych praw, masową propagandę, wykluczanie i prześladowanie całych grup społecznych. Natomiast nikt nie wie, czym jest mityczna anarchia. A jednak szkalowanie odniosło taki skutek, że władza może dopuścić się wszystkich tych rzeczy, a i tak nikt nie zakwestionuje jej zasadności, bo istnieje straszak w postaci widma anarchji. Nikt nigdy nie widział anarchji, ale wszyscy wiedzą, że jest gorsza niż całe zło, jakiego dopuściły się i jakiego dopuszczają się rządzący.
 Autor komentarza: beniaminGT
Data: 22-04-2014 20:23:10 
glaude:

"@beniaminGT
Inkwizycja to późnośredniowieczne NKWD"

"Jednak tak naprawdę "myśl" chrześcijańska jeszcze długo blokowała rozwój nauki."

Sory, stary, ale te dwa zdania dyskwalifikują Cię, jako dyskutanta. Odebrałeś edukację spod znaku sierpa i młota, albo chodziłeś na komplety prowadzone przez Jonasa Palikota, nie wnikam. Ale ja nie mam czasu na takie bzdury.

Pomyśl przez chwilę, Chrześcijańska Europa, to największa potęga na świecie. Gdy idee Darwina, że człowiek ma wspólnego przodka z pomidorem, zostały przez Europę przyjęte, to teraz jest to trup i pośmiewisko. Najpierw dwie wojny na wyniszczenie, zgodnie z ewolucyjną koncepcją walki o byt. A teraz jesteśmy kolonizowani przez, jak to ująłeś, meczetowych prymitywów.
 Autor komentarza: BrunonTrocki
Data: 22-04-2014 20:56:32 
Bendżi Dżi Ti

To co napisałeś jako ostatnie czyli komentarze do Glaude i Legionisty strasznie trącają tendencyjnością: TY SZUKASZ NA WŁASNĄ RĘKĘ WIEDZY I TA KTÓRĄ AKURAT DORWAŁEŚ W BIBLIOTECE JEST DOBRA, NATOMIAST INNI PREZENTUJĄCY SWOJĄ WIEDZĘ TO "LUDZIE KTÓRZY UCZĄ SIĘ JENO W SZKOŁACH ZARZĄDZANYCH PRZEZ BYŁYCH UBOLI"
Daj se już siana stary bo dyskusje np. o teoriach Darwina to długi temat i gwarantuję, że twoja wyszukana teza o jego nauce nie jest WIEDZĄ OSTATECZNĄ I ABSOLUTNĄ.

Ostatni raz Ci napiszę i obiecuję już nie komentować twoich komentarzy z wyższych sfer: ZMASTURBUJ SIĘ SWOJĄ JEDYNĄ, WYJĄTKOWĄ I ABSOLUTNĄ PRAWDĄ O HISTORII I CAŁEJ SZEROKO POJĘTEJ NAUCE. MASZ RACJĘ, TYLKO TWOJE KSIĄŻKI SĄ PRAWDZIWE. JA MAM PEWNIE TAKIE SAME W DOMU ALE MAJĄ PEŁNO LITERÓWEK A TWOJE SĄ WYDANIAMI BEZBŁĘDNYMI. CO ŻEŚ RZEKŁ PRAWDĄ JEST MISTRZU NAD MISTRZAMI.

Teraz pójde jeść koty z innymi szumowinami podczas gdy Ty pomodlisz sie przed kolacją. Pozdrawiam Cię Gorąco, napisz kiedyś coś o boksie ;) w końcu taki Ty mądry jesteś...
 Autor komentarza: nik
Data: 22-04-2014 21:49:12 
"Autor komentarza: slayer85

Data: 22-04-2014 14:22:00

Witamy w polityce. Takie jego kieszonkowe do sportowej emerytury.
@Cooperek
Lewaki czy katole, jedno ścierwo. '


czyli musisz miec scierwa w rodzinie (blizszej czy dalszej)
 Autor komentarza: Deter
Data: 22-04-2014 22:14:48 
Whisper
Wystarczy mieć odrobinę poczucia humoru żeby wychwycić sens mojej wypowiedzi.

Benio
Przecież Darwin był wierzący. Mnie dziwi to, że chrześcijanie przeciwstawiają ewolucję z Bogiem - skoro Bóg jest wszechmocy, to równie dobrze mógł stworzyć ewolucję. Dla kogoś wszechmocnego to naprawdę małe piwo.

BrunonTrocki
Każda teza tautologicznie zakłada, że jest prawdziwa, więc i analitycznie - tezy sprzeczne z nią są nieprawdziwe. Również to co Ty napisałeś zakłada, że "Twoja prawda" jest absolutna w odniesieniu do interpretacji Benia.
 Autor komentarza: beniaminGT
Data: 22-04-2014 23:27:20 
Mnie dziwi coś dokładnie odwrotnego, że tak mało Chrześcijan przeciwstawia ewolucję swojej religji. Teologia chrześcijańska wszak wyklucza drogę ewolucyjną. I nie chodzi mi tylko o zapis stworzenia w 7 dni. Ale przede wszystkim o koncepcję sądu ostatecznego. Jeśli zwierzęta nie podlegają sądowi bożemu, a ludzie tak, to człowiek musiał powstać, jako gotowy obiekt - jako istota moralna, wobec której Bóg ma określone oczekiwania.

Na poziomie teizmu jako takiego problemu nie ma. Ale ewolucja ma nie tylko wymiar biologiczny. Teoria ta obejmuje wszystko - tłumaczy jakoby zaistnienie wszechświata. Innymi słowy spycha Boga i jego rolę na krańce nicości. Ludzie jednak wolą, by Bóg interesował się ich życiem niż, by był tylko kimś, kto 20 miliardów lat temu pstryknął palcami i spowodował Wielki Wybuch ( ze wszystkimi konsekwencjami ).
 Autor komentarza: twojstary
Data: 23-04-2014 03:08:09 
Dla tych od Kolumba - zamiast zajmowac sie leszczem, ktory nie potrafil poplynac w dobra strone to poczytajcie o Zheng He.

A reszta zamiast sie przekomarzac na temat swoich pogladow powinna olac ten art cieplym moczem, org zrobil blad wrzucajac takie artykuly, w koncu to portal bokserski, a nie polityczno-plotkarski (ale pewnie wplywy z reklam, nawet najmniejsze, sa wazniejsze niz spokoj tutaj).
 Autor komentarza: glaude
Data: 23-04-2014 08:51:49 
@beniamin GT

To Ty próbujesz mnie wyeliminować z dyskusji. Jednak tak naprawdę nie masz żadnej władzy w tym zakresie, gdyż to ode mnie zależy czy będę w niej uczestniczył- czy też nie. Nauka rządzi się jednymi prawami a są nimi dokumenty/materiały (źródła) i falsyfikowalność. Jakieś dodatki spoza tej grupy to już nie jest nauka. A ortodoksyjny fanatyzm zarówno spod znaku sierpa i młota, samego sierpa (islam), krzyża (chrześcijanizm), czy twojego ruchu nie są niczym innym niż polityką od której stronię. To ten fanatyzm jest źródłem szeroko pojętego zła i przemocy.

P.S.
Zdziwiłbyś się ile masz wspólnych z pomidorem, co jest tylko świetnym potwierdzeniem ewolucji. Islam ze wspaniałej kultury i mecenasa nauki w średnioweiczu przeistoczył się w to czym jest do dzisiaj- czyli w zacofane zadupie. Do tego samego zmierza według mnie obecnie amerykański kreacjonizm.
 Autor komentarza: glaude
Data: 23-04-2014 08:52:41 
*wspólnych genów z pomidorem
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 23-04-2014 10:29:17 
Ciekawi mnie czy "wprost" popełnili pomyłkę odgrzewając starego kotleta narażając się na wypłatę odszkodowania,czy zrobili to swiadomie i maja cos co nie pozwoli Adamkowi wygrać w sądzie i skończy się na krzyku Tomka.
Nie jestem fanem Tomka, nie podzielam jego pogladow ,ale bardziej nie lubie pismakow ,ktorzy uprawiaja proagande nie majaca nic wspolnego z rzeczywistością
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.