LEAPAI: PRZYBYŁEM TU PO NOKAUT

Alex Leapai (30-4-3, 24 KO) przyleciał już do Niemiec, gdzie w sobotę zmierzy się z mistrzem świata federacji WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej, Władimirem Kliczko (61-3, 51 KO). We wtorek pięściarzy czeka konferencja prasowa, w środę pokażą się na otwartym treningu, a w piątek staną na wadze. W sobotni wieczór pozostaną już tylko oni dwaj, ring w Oberhausen i miejmy nadzieję wielkie emocje.

Noel Thornberry - trener i menadżer pretendenta w jednej osobie zapowiada, że jego podopieczny sprawi porównywalną sensację do tej, gdy James "Buster" Douglas zadał pierwszą porażkę w karierze Mike'a Tysona.

- Kliczko na pewno jest w pełni świadomy siły Alexa i nie zlekceważy go. Mimo wszystko wierzę, iż to jest przeznaczone mojemu chłopakowi. On sam zresztą jest o tym święcie przekonany. Moim zdaniem Alex ma odpowiedni styl by złamać Kliczkę - stwierdził Thornberry.

Leapai ostatni sparing stoczył w czwartek. Jak sam przyznał, podczas ciężkich przygotowań stracił sześć kilogramów i jest w doskonałej dyspozycji. To ma doprowadzić go do zdetronizowania króla z tronu wszechwag.

- To już dziesięć lat od kiedy ten facet piastuje tytuł mistrzowski i w zasadzie ani razu nie został mocno trafiony. Ale kiedy już poczuje co ja mam mu do zaoferowania, jego plan taktyczny będzie już nieaktualny. Nie przyjechaliśmy na pewno tu po zwycięstwo na punkty. Jesteśmy przecież w Niemczech, dlatego muszę znokautować Kliczkę. Jeśli tylko nadarzy się okazja, wykorzystam ją - odgraża się Leapai.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: KnockKnock
Data: 21-04-2014 14:02:33 


"Przybylem tu po nokaut" - a wszyscy mysleli ze sprobujesz wypunktowac robota Alex.....

 Autor komentarza: Krzyzak
Data: 21-04-2014 14:09:26 
A zasrany POlsat sport nic nie transmituje musimy zrobić jako abonenci i kibice bojkot tej stacji
 Autor komentarza: tomekzzar
Data: 21-04-2014 14:27:15 
Dostaniesz to po co przybyłes...
 Autor komentarza: karpiomaniak
Data: 21-04-2014 14:38:53 
Na Polsacie nie będzie transmisji z tego arcyciekawego pojedynku????
 Autor komentarza: Keraj
Data: 21-04-2014 14:42:53 
tomekzzar

Dokładnie tak samo myślę;]
 Autor komentarza: przyczajony
Data: 21-04-2014 15:18:18 
@ Krzyzak

Bojkot można by zrobić, sam mam polsat sport i wkurza mnie, że ostatnio boksu coraz mniej. Tylko czy byłoby tylu chętnych, by taka akcja poskutkowała i odbiła się większym echem w mediach ?


Co do walki Kliczki z Leapaim, to uważam, że przy dobrym sędziowaniu i mocnym ograniczaniu klinczy Alex miałby większe szanse na wygraną przez KO. A tak to będzie to zapewne kolejna nudna walka, Władymir będzie panicznie się bał półdystansu, a szkoda, bo dobry puncher mógłby go posadzić jakąś kombinacją chociażby np. Powietkin.
 Autor komentarza: LennoxLewisLion
Data: 21-04-2014 15:48:43 
Mistrz klinczów nawet z takim dzikim panczerem jak Mormeck ,który zadał 3 celne ciosy w ciągu całej walki trząsł portkami uciekając się do niezliczonej ilości fauli....nczko

Dopóki Klinczko będzie miał zezwolenie na faule,dopóty nikt z nim nie ma szans...
 Autor komentarza: karpiomaniak
Data: 21-04-2014 17:12:55 
Jeśli Klinczko nie będzie faulował to może być ciekawa walka ...
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 21-04-2014 21:44:12 
Bojkot Polsatu zrobi się sam - jak nie będzie boksu, to nie będziecie Polsatu oglądać bo nie będzie czego :D Więc już widzicie, ile kibice sportowi Polsat obchodzą. Macie "Taniec z talentami na lodzie"? To czego jeszcze chcecie? Jakieś sporty i inne sobie życzą.
 Autor komentarza: canuck
Data: 22-04-2014 07:23:50 
Lepai to lepsza wersja Mormeck. Takze powinien wytrzymac przynajmniej o runde dluzej!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.