HOPKINS DO SZUMENOWA: CZEKA CIĘ LEKCJA MÓJ STUDENCIE

Jutrzejsza potyczka Bernarda Hopkinsa (54-6-2, 32 KO) z Beibutem Szumenowem (14-1, 9 KO) to starcie przeciwności. I nie chodzi już nawet o blisko dwie dekady różnicy pomiędzy nimi czy bogatą karierę olimpijską Kazacha. Obaj wychowali się w zupełnie innym świecie - Hopkins jako 17-latek został skazany i przesiedział w więzieniu pięć lat, podczas gdy Beibut jest synem bardzo bogatego biznesmena. Nie ulega natomiast wątpliwości, że obaj są świetnymi pięściarzami.

Każdy zadaje sobie pytanie, kiedy w końcu wiek "dopadnie" Bernarda. Temu bujany fotel na konferencji wręczał już osiem lat temu Antonio Tarver, a kilka dni później został przez "Kata" całkowicie zdominowany. Szumenow z kolei zdaniem niektórych jest najbardziej przecenianym zawodnikiem tego limitu, podczas gdy inni twierdzą, że jest on zupełnie niedoceniany. Jak zwykle odpowiedzi na wszystkie pytania poznamy tuż po ich walce. Póki co trwa wojna na słowa.

- On opowiada wszystkim, że jest gotów umrzeć by tylko zwyciężyć. Ale jest bardzo bogaty i walczy tylko dla hobby. Ja natomiast wraz z innymi chłopakami z północnej Filadelfii musieliśmy walczyć żeby przeżyć. Zobaczymy więc po wszystkim, czy mój rywal rzeczywiście ma to coś - zaczepiał swojego przeciwnika Hopkins.

- Mam nadzieję, że jego kariera nie załamie się po naszym pojedynku. Było już kilku takich, którzy rozpamiętywali to jak mogli przegrać z blisko pięćdziesięciolatkiem - kontynuował Amerykanin i zwracając się twarzą do Kazacha wykrzyczał w jego kierunku - Czeka cię prawdziwa lekcja. Ja będę nauczycielem, a ty moim studentem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: beniaminGT
Data: 18-04-2014 17:53:03 
Zwykły osiłek do obicia.

Hopkins musiałby się postarzeć o 5 lat w ostatnie 5 miesięcy, żeby to przegrać.
 Autor komentarza: KnockKnock
Data: 18-04-2014 19:45:52 


Kat na punkty. Mimo zaawansowanego wieku bardzo lubie go ogladac w ringu, inteligentna bestia, jeden z tych niewielu ktorzy potrafia swoje wlasne wady I ograniczenia obrocic w zalety tak zeby graly na jego korzysc. Stary przydomek Kata byl znacznie lepszy, "What time is it? Execution time!"

 Autor komentarza: milek762
Data: 18-04-2014 20:04:13 
a ja mam przeczucie że to niebędzie spacerek dla Kata wygra ale nie tak wyraznie jak z Muratem
 Autor komentarza: Krzych
Data: 19-04-2014 11:57:00 
"Szumenow z kolei zdaniem niektórych jest najbardziej przecenianym zawodnikiem tego limitu"

A kto go przecenia? Jakoś się jeszcze nie spotkałem z żadną nazbyt pozytywną opinią o nim. Jest bardziej niedoceniany niż przeceniany bo głosów o tym, że to "zwykły osiłek" nie brakuje a jako o wielkim mistrzu nikt o nim nie mówi. Stawiam w tej walce na Hopkinsa ale ta walka będzie o wiele bardziej wyrównana niż się wszystkim wydaje. Schumenov się tak łatwo nie podda, to będzie bardzo dobra walka.
 Autor komentarza: Lukasz1991
Data: 19-04-2014 18:29:19 
@beniaminGT

Jestem w ciężkim szoku :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.