PACQUIAO ZAMIERZA ATAKOWAĆ PRZY LINACH

Obóz Manny'ego Pacquiao (55-5-2, 38 KO) nigdy nie kryje planu na walkę, więc również i tym razem sam zawodnik i jego trener Freddie Roach zdradzili, jak "Pacman" zamierza dobrać się do skóry Tima Bradleya (31-0, 12 KO). Strategia jest całkiem prosta, ale czy okaże się skuteczna?

- Nie myślę o nokaucie. Skupiam się na zadawaniu wielu ciosów. Będę agresywny. Jeżeli będzie okazja go znokautować, zrobię to - zapowiada 35-letni Filipińczyk.

CZY BĘDZIEMY ŚWIADKAMI KOŃCA? >>>

- Jesteśmy w takiej sytuacji, że musimy wygrać tę walkę. Chcemy być lepsi we wszystkich rundach, będziemy je wygrywać jedna po drugiej - mówi Roach. - Manny potrafi mocno uderzyć, umie nokautować. Odporność Bradleya jest jedną z przyczyn, by nie nastawiać się na nokaut. To bardzo twardy zawodnik.

- Będziemy atakować z różnych kątów, to powinno zneutralizować jego obrony. Będziemy zastawiać pułapki i zaganiać go pod liny. Pacquiao doskonale wie, co należy robić, kiedy Bradley znajdzie się na linach. Podczas tarczowania często rozmawiamy o strategii. Niedawno powiedział mi, jak spróbuje go wykończyć, jeżeli Bradley zostanie zraniony. Ucieszyłem się, gdy to usłyszałem - kończy twórca Wild Card Gym.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 11-04-2014 13:04:28 
Roach - "Będziemy atakować z różnych kątów, to powinno zneutralizować jego obrony. Będziemy zastawiać pułapki i zaganiać go pod liny."

*
*
*
*
*

Manny zastawiający pułapki xDDD Freddie, you've made my day! Pacquiao zastawiający pułapki to jak Kliczko idący na wymiany, jak Huck i poprawnie wyprowadzany prawy sierpowy, jak Hopkins bijący seriami, jak Arreola używający shoulder roll, jak Khan i twarda szczęka, jak Paulie Malignaggi nokautujący pojedynczym ciosem xDD Im bliżej do walki tym coraz śmieszniejsze rzeczy można poczytać.
 Autor komentarza: wrzeluk
Data: 11-04-2014 13:08:15 
No i po co ujawniają swoją taktykę przed walką... Chyba, że to jakaś zmyłka :D

Mimo wszystko liczę na Bradleya
 Autor komentarza: Hangagod
Data: 11-04-2014 14:50:59 
Pacquiao na punkty, na 80/90% i tyle. Może jakimś cudem remis.
 Autor komentarza: Future
Data: 11-04-2014 21:05:49 
Ja rozumiem spekulacje itd przed walkami ale nie ma co się tym sugerować bo z tego stwierdzenia wynika że many bedzie atakował tylko przy linach a co z resztą ? on bedzie atakował wszedzie , a sordku na boku przy linach itd , nie ma takiej taktyki atakowac przy linach
 Autor komentarza: JAx00
Data: 11-04-2014 22:18:56 
"NietrzezwyTomasz"

zapomniales dodac: jak mayweather i jakas wymiana ;]
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.