FINALISTA OLIMPIJSKI OFIARĄ NAPAŚCI

John Joe Nevin (1-0) - dwukrotny medalista mistrzostw świata oraz srebrny medalista igrzysk w Londynie w wadze koguciej szybko nie wróci na ring. Nie wiadomo nawet, czy kiedykolwiek wróci, ponieważ stał się ofiarą brutalnej napaści.

Brytyjskie media donoszą, że niespełna 25-letni pięściarz został napadnięty przez miejscowy gang i dotkliwie pobity. Najbardziej ucierpiała jego pogruchotana noga, połamana w kilku miejscach. Na chwilę obecną trudno cokolwiek rokować, ale rehabilitacja będzie na pewno długa. Co ciekawe konflikt miał podobno podłoże prywatne.

Irlandczyk po sukcesach na ringach olimpijskich w ubiegłym miesiącu udanie zadebiutował wśród zawodowców, pokonując wyraźnie na punkty Alberto Candelarię (3-0-1).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: robertM
Data: 09-04-2014 03:43:29 
Użytkownik robertM piszący z IP: 198.58.105.167 został zablokowany za wielokrotne łamanie postanowień regulaminu.
 Autor komentarza: robsonpodlasie
Data: 09-04-2014 03:53:45 
Na forum poświęconym boksie zawodowym powinno się pisać o bokserach, nie o użytkownikach forum. Poważne fora nie tolerują prywaty i podobne sprawy nie powinny być załatwiane publicznie, to nieprofesjonalne. Wchodzę tutaj szukać informacji o walkach i opiniach użytkowników, tymczasem muszę przebijać się przez stosy śmieci odnośnie życiorysu tego i owego komentującego anonima, to jest przykre i męczące.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.