ŚWIERZBIŃSKI O PAS WBF - NOWE PLANY SNARSKIEGO

Grupa Boxing Production kierowana przez Dariusza Snarskiego ma nową nazwę - Wschodzący Białystok Boxing Team. Zawodnicy będą promować miasto Białystok na ringach Polski i Europy w 2014 roku na antenach Polsatu Sport, Orange Sport oraz kilku innych.

We wrześniu Snarski - do niedawna czołowy zawodnik wagi lekkiej, obecnie coraz mocniejszy promotor na naszym rynku, ma zaplanowaną galę w swoim Białymstoku na hali lodowej. W głównej walce wieczoru lider grupy - Robert Świerzbiński (13-2, 3 KO), powalczy o mistrzostwo świata federacji WBF wagi średniej w pojedynku zakontraktowanym na dwanaście rund.

Z kolei na 24 kwietnia zaplanowana jest konferencja prasowa w CAFE ESPERANTO w Białymstoku, na której zostaną przedstawieni nowi zawodnicy z Polski, jacy zasilą grupę.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: gregor07
Data: 08-04-2014 23:42:04 
Który WBF, bo są co najmniej 3 federacje o takim skrócie?
 Autor komentarza: MLJ
Data: 09-04-2014 12:51:53 
Patrzę na tego Swierzbińskiego i chłop który niedawno rozpoczął kariere wygląda mi już na mocno wypalonego/rozbitego/zniechęconego. To oczywiście subiektywne odczucie..
 Autor komentarza: canuck
Data: 09-04-2014 16:50:57 
Swierzbinski zostal sprowadzony na ziemie w Kanadzie niecaly rok temu. Lemieux go brutalnie znokautowal w 1-szej rundzie. Snarski byl wtedy w narozniku, ale mial bardzo nietega mine. Krtko mowiac "ODPAL"!

Swierzbinki nie pobil rekordu Majewskiego (47 sekund), bo walka trwala cale 2 minuty 21 sekund. Ale zrobil bardzo kiepskie wrazenie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.